Liefde in Woonindustrie

Dinsdag 22 augustus 2017

Langzamerhand komt het einde van de vakantie in zicht. Vanaf volgende week is het weer elke maandag Marketday in De Woonindustrie en over drie weken: Vakbeurs. Met veel nieuws, DDD en liefde!
Liefde in Woonindustrie
Liefde in Woonindustrie

Vanaf aanstaande maandag is de Woonindustrie in Nieuwegein weer elke maandag open van 10-17 uur. Zondag 10 september is het tot woensdag 13 september tijd voor de Vakbeurs. Op maandag en dinsdag gecombineerd met de nieuwe show Dutch Design Dock (DDD) in de aanpalende Beursfabriek.

Een van de recente aanwinsten op de designafdeling op de eerste etage in de Woonindustrie is de meubelfabrikant Whiteoak (foto 1) die traditie met eigentijds design combineert. De kasten, tafels en stoelen van massief hout, vooral eiken en walnoot, stralen veel warmte uit. Ze zijn veelzijdig en bieden meer dan alleen esthetische kenmerken. Zie hier een video-impressie (2:11). De Zwitserse fabrikant uit Dübendorf, afgelopen januari ook vertegenwoordigd op de IMM in Keulen, wordt vertegenwoordigd door Seuren Tafels.

Op de slapenafdeling De Droomindustrie presenteert Cox Slaapcomfort tijdens de vakbeurs een nieuwe Dormiclair® matrassencollectie (foto 2), ondersteund door een nieuwe website. Het Dormiclair-merk is geregistreerd in 1999 en heeft als doel gezond en fris slapen mogelijk te maken. Door te zorgen voor een optimaal ventilerend opencellig-matras (de Pantera® en Cellflex® van Draka) met een Airvent-hoesstof van Innofa en een tijk met zilvergaren wat antibacterieel en antihuisstofmijt werkt, zelfs na wassen.

En tenslotte doet Jamé al enige tijd geheimzinnig over Julia. Bezoek dus zeker de nieuwe showroom van de meubelfabrikant uit Druten aan het atrium, want als u Julia daar ziet zitten, dan wordt het liefde op het eerste gezicht!

 



Links

www.coxslaapcomfort.nl
www.dewoonindustrie.nl
www.drakainterfoam.com
www.dormiclair.nl
www.innofa.com
www.jame.nl
www.seuren.nu
www.whiteoak.ch

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, trademart, trade mart, bed, boxspring, meubel, tafel, salontafel, slaap, slapen, nacht, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, schommelstoel, stoel, fauteuil, bank, zitmeubel, kast, stoel, fauteuil, dressoir, #Droomindustrie, #Woonindustrie, #DeWoonindustrie, #wallshow, #DDD, #DutchDesignDock, #coxslaapcomfort, #seuren, #whiteoak, #dormiclair, #draka, #pantera, #cellflex, #airvent, #innofa, #jame

Gerelateerd nieuws
 
Flexa weer winstgevend
lees verder
 
Kort dienstverband bij Himolla stopt
lees verder
Sterke groei woninginrichting februari
De Nederlandse detailhandel heeft 1,3% meer omgezet in februari 2026. De groei van meubel- en woninginrichtingswinkels is echter een stuk hoger.
lees verder
Krachtenbundeling beurzen
De woningstofferingsvakbeurs Incoda en de Hout Interieur Beurs bundelen hun krachten tijdens nieuw gezamenlijk vakevent in Gorinchem in september 2026.
lees verder
Beddenhandel Dinxperlo failliet
The Bed Company uit Dinxperlo is failliet verklaard door de rechtbank. De groothandel in slaapproducten stond onder druk door stijgende kosten en stevige concurrentie. De curator onderzoekt de oorzaken en kijkt naar een mogelijke doorstart.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden