LF Selection is nu Collett & Victor

Donderdag 15 september 2022

Dit jaar viert LF Selection het 40-jarig jubileum met een complete rebranding. LF Selection wordt Collett & Victor.⁠ Een nieuwe naam, nieuwe showroom, maar volgens het bedrijf dezelfde kwaliteit en passie als voorheen.
LF Selection is nu Collett & Victor

Het verhaal begint in 1982, toen meesterstoffeerder Filip Lievens zijn atelier oprichtte in Izegem. Onder de naam LF Selection groeide de eenmanszaak uit tot een familiebedrijf in de traditie van stofferen en restaureren. De expertise die het team in de loop der jaren heeft ontwikkeld, hielp LF Selection te lanceren als een benchmark binnen zijn sector in België, een bedrijf dat voortdurend de grenzen verlegde, culminerend in een status van Royal Warrant Holder als de ultieme kroon op het werk.

 

In 2021 werd de fakkel van het familiebedrijf overgedragen aan Julie Collett en Stieven Victor. Beide ondernemers hebben hun professionele ervaring opgebouwd in de sector van high-end interieurs. Onder een nieuwe merknaam en met een eigentijdse look & feel willen ze de traditionele knowhow behouden en trouw blijven aan de traditie van puur Belgisch vakmanschap.



Links

www.collett-victor.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, stof, bekleding, meubelstof, textiel, gordijn, wandbekleding, naamsverandering, overname, jubileum, rebrand, #colletteandvictor, #lfselection, #lftrading

Gerelateerd nieuws
Proposte goed bezocht
De inkoopbeurs voor stoffen Proposte in Como is weer afgesloten na drie dagen vol activiteiten met zelfde aantal bezoekers als voorgaande jaar.
lees verder
Uitbreiding de Binnenhuisadviseurs
Smit Wonen in Sfeer, specialist in woontextiel uit Leiden, sluit zich aan bij het collectief van De Binnenhuisadviseurs.
lees verder
Michael naar Woonspecialist
Bij De Woonspecialist, een winkelformule van franchise-organisatie Comafin uit Goor, is een ervaren en bekende, nieuwe formule manager aan de slag gegaan.
lees verder
Jysk heropent drie winkels
Jysk blijft maar bezig met openen: de meubelketen lukte het om in één week tijd nog eens drie compleet vernieuwde winkels in Nederland op te leveren.
lees verder
 
De Ploeg samen met DQG
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden