LF Selection is nu Collett & Victor

Donderdag 15 september 2022

Dit jaar viert LF Selection het 40-jarig jubileum met een complete rebranding. LF Selection wordt Collett & Victor.⁠ Een nieuwe naam, nieuwe showroom, maar volgens het bedrijf dezelfde kwaliteit en passie als voorheen.
LF Selection is nu Collett & Victor

Het verhaal begint in 1982, toen meesterstoffeerder Filip Lievens zijn atelier oprichtte in Izegem. Onder de naam LF Selection groeide de eenmanszaak uit tot een familiebedrijf in de traditie van stofferen en restaureren. De expertise die het team in de loop der jaren heeft ontwikkeld, hielp LF Selection te lanceren als een benchmark binnen zijn sector in België, een bedrijf dat voortdurend de grenzen verlegde, culminerend in een status van Royal Warrant Holder als de ultieme kroon op het werk.

 

In 2021 werd de fakkel van het familiebedrijf overgedragen aan Julie Collett en Stieven Victor. Beide ondernemers hebben hun professionele ervaring opgebouwd in de sector van high-end interieurs. Onder een nieuwe merknaam en met een eigentijdse look & feel willen ze de traditionele knowhow behouden en trouw blijven aan de traditie van puur Belgisch vakmanschap.



Links

www.collett-victor.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, stof, bekleding, meubelstof, textiel, gordijn, wandbekleding, naamsverandering, overname, jubileum, rebrand, #colletteandvictor, #lfselection, #lftrading

Gerelateerd nieuws
Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie
De Woonindustrie is zondag gestart met de Najaarsvakdagen. Ondanks het warme weer trok de eerste dag, waar ook consumenten welkom waren, 30% meer bezoekers dan tijdens de vorige editie.
lees verder
NIeuwe strategie Jysk
Woonspecialist en winkelketen Jysk komt met nieuwe strategie: meer winkels én digitale investeringen.
lees verder
Samen sterk
Tijdens de komende Incoda bundelen drie interieurmerken hun krachten: DN Design, Clochard Fabrics en Ursidi presenteren samen een pop-up showroom waar bezoekers een combinatie van meubelontwerp en stoffencollecties kunnen ontdekken.
lees verder
 
Nieuwe editie in Amsterdam
lees verder
Licht uit voor Loddenkemper
Na meer dan een eeuw aan meubelproductie is er een einde gekomen aan Loddenkemper, de Duitse fabrikant van slaapkamer- en woonkamermeubelen uit Oelde. Het bedrijf heeft zijn activiteiten officieel beëindigd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden