Interieur Talks District Design

Woensdag 03 mei 2023

De Interieur Club verzorgt een programma met verschillende Live Talks tijdens de beurs Design District in Rotterdam.
Interieur Talks District Design
Interieur Talks District Design Interieur Talks District Design

Mark Timo en Gertrude van den Brink van De Interieur Club verzorgen het programma van de interieurbeurs Design District op 24-26 mei in de Van Nelle Fabriek in Rotterdam. Ze gaan in gesprek met ondernemers en interieurprofessionals uit de interieurbranche in De Interieur Club Live Talk tijdens de beurs. Informatieve en inspirerende gesprekken met na het gesprek de mogelijkheid om vragen te stellen aan de gast.

 
Op woensdag 24 mei (12 uur) gaan ze in gesprek met Femke Furnée. In een aantal jaar tijd loodste Femke Furnée Fest van een startend designmerk naar een gevestigd label met een miljoenenomzet. Een designmerk beginnen met nul ervaring in de meubelbranche. Femke Furnée had op haar 26e het lef. In 2013 lanceerde ze Fest, een label dat toegankelijk high-end design biedt in combinatie met uitgebreide shopping services.

Op donderdag 25 mei (12 uur) gaan ze in gesprek met Osiris Hertman, die eerder betrokken was bij Coll. Osiris ontwerpt wereldwijd het interieur voor particuliere woningen alsook zakelijke en commerciële projecten zoals showrooms, restaurants, hotels en wellness resort. Door zijn ervaring met highend interieurs maakt Osiris daarnaast designs voor woonmerken zoals de acoustic walls van Enzo Pellini, Fractions shutters (Unilux) endouches & kranen van Jee-O.
 

De Interieur Club is het platform voor interieurprofessionals en bekend van de wekelijkse podcast en de netwerkborrels om interieurprofessionals te verbinden. Iedere dag een andere gast uit de interieurbranche! De toegang voor De Interieur Club Live Talk is gratis, je kan jezelf aanmelden.



Links

www.deinterieurclub.com
www.designdistrict.nl
www.enzopellini.com
www.fractions.nl
www.jee-o.com
www.theinteriorcollective.nl
www.unilux.nl

Tags

nieuws, interieur, beurs, show, tentoonstelling, ontwerper, architect, exposant, interieurprofessional, beursvloer, fabriek, bezoekers, rotterdam, talks, ervaring, akoestiek, akoestisch, acoustic, geluidsdempend, #deinterieurclub, #interieurclub, #designdistrict, #enzopellini, #fractions, #jeeo, #unilux, #vannellefabriek, #osirishertman, #femkefurnee

Gerelateerd nieuws
 
Bonaldo viert 90 jaar
lees verder
Verlenging samenwerking
X²O Badkamers en Funda verlengen succesvolle samenwerking en gaan daarmee het vierde jaar in met focus op inspiratie en vertrouwen.
lees verder
2 Werelden in behang verenigd
Wat als de roaring twenties en het oude Egypte elkaar ontmoeten? Dan ontstaat bij Arte de collectie Luxor, met unieke prints binnen dit thema.
lees verder
Heaps & Woods: tijdloos design
Heaps & Woods, onderdeel van Suite Wood, presenteert de collectie Forever Furniture: tijdloze meubels die zijn ontworpen om generaties mee te gaan en waarin natuurlijke materialen en vakmanschap samenkomen.
lees verder
Groei koopbereidheid
Het vertrouwen van Nederlandse consumenten is minder negatief in juli en ook de koopbereidheid is verbeterd ten opzichte van vorige maand.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden