Leonardo zwaait uit

Dinsdag 13 juli 2021

Na 40 jaar bij het bedrijf nam Gerd Sondermann eind juni afscheid van Glaskoch B. Koch jr. GmbH (Leonardo). De glasspecialist voegt daarnaast een collectie vazen aan zijn assortiment toe.
Leonardo zwaait uit
Leonardo zwaait uit

Na zijn opleiding in de porseleinindustrie en een paar jaar in de verkoop bij Glaskoch, werd Gerd Sondermann (foto 2 rechts) deel van de verkoopdirectie en had hij ook de leiding over van het buitendienstteam. De continue ontwikkeling en versterking van de vakhandel waren enkele van zijn speerpunten. Ook werd onder zijn leiding het B2B-industrieportaal Invenido opgericht.

 

De eigenaren Bianca en Oliver Kleine danken Sondermann voor zijn loyaliteit aan het bedrijf en de altijd fijne en professionele samenwerking. Zijn taken worden overgenomen door sales manager Michael Despineux (foto 2 links) en de afdelingshoofden. Despineux is sinds enkele jaren verantwoordelijk voor de internationale verkoop en sinds april 2021 ook voor de algemene verkoop.

 

Een nieuwe collectie vazen Centro (foto 1) vult het assortiment van Leonardo aan. Geometrische vormen en diverse kleuren worden hierin met elkaar gecombineerd. Deze elegante, strakke designs komen volgens Glaskoch in ieder interieur goed tot hun recht.

 



Links

www.leonardo-glass.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, winkel, showroom, woonaccessoire, lifestyle-product, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau, kado, servies, glas, glazen, schaal, vaas, pensionering, personalia, #centro, #leonardo, #glaskoch

Gerelateerd nieuws
Nieuwe winkel Sofacompany
De Deense meubelspecialist Sofacompany opent een nieuwe winkel op de Kerkstraat 44 in 's-Hertogenbosch. Het is de zevende vestiging in Nederland, in België zijn er vier.
lees verder
800 banen minder bij Ikea
De ingka Group kondigt een vereenvoudigde organisatiestructuur aan om de lange termijn ambities waar te maken, waarbij 800 functies komen te vervallen.
lees verder
 
Kunst, design en vakmanschap
lees verder
Bestellen bij Fonq onmogelijk
Bij de webshops van Fonq en Naduvi kunnen klanten momenteel geen bestellingen plaatsen. Op beide sites verschijnt een melding dat er tijdelijk geen betalingen worden geaccepteerd. Dat melden verschillende retailmedia nadat de holding achter de platforms uitstel van betaling heeft aangevraagd.
lees verder
Fonq vraagt uitstel van betaling
De Fonq Group, de holding achter de woonmerken Fonq en Naduvi, heeft bij de rechtbank uitstel van betaling aangevraagd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden