Facelift voor allemansvriend

Woensdag 14 juli 2021

Tijdens de ontwikkeling van Dirk heeft Jamé Janssen Meubelen (Jamé) minder de focus gelegd op een nieuwe verrassende vormentaal, maar is het bedrijf uitgegaan van successen uit het verleden.
Facelift voor allemansvriend

Vanuit commercieel oogpunt heeft Jamé hun ‘best verkochte allemansvriend’ een lichte facelift gegeven. Door zijn kenmerkende poten krijgt Dirk volgens het bedrijf zijn eigen karakter. Er zit nog meer in het vat, want binnenkort wordt zijn broertje Artur geïntroduceerd.

 

Model Dirk is ook uitgevoerd in een fauteuil en er volgen meer uitbreidingen zoals o.a. een hoekbank en een dormeuse. Deze zullen te zien zijn in de showroom tijdens de huisshow dagen. Wie een kijkje wil komen nemen in de fabriek in Oss is welkom op 12, 13, 14, 20 en 21 september.

 

Naast de productiefaciliteit van Jamé zijn hier ook de merken Zizeau, Noowa en LUQZ te bekijken.



Links

www.jame.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, beurs, show, huisshow, evenement, event, meubel, fauteuil, bank, #jame, #zizeau, #noowa, #Luqz

Gerelateerd nieuws
 
Van Rossum breidt Cairn uit
lees verder
Tweedehandsplatform Ikea breder
Interieurketenbedrijf Ikea brengt haar tweedehandsplatform - na Spanje, Noorwegen, België en Luxemburg - nu ook naar Engeland. Voor een uitrol in Nederland is nog geen datum gepland.
lees verder
 
LD Seating introduceert Pod en Nido
lees verder
 
Domo vraagt faillissement aan
lees verder
Garant-eigenaar Lauten overleden
Hans-Dieter Lauten, eigenaar van Garant Group, is op 13 augustus op 80-jarige leeftijd overleden. Hij speelde decennialang een belangrijke rol in de ontwikkeling en internationalisering van de organisatie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden