Leolux presenteert Sen

Maandag 28 april 2025

Tijdens de Salone del Mobile in Milaan trok Leolux opnieuw de aandacht met een krachtig statement: de wereldpremière van de nieuwe lounge chair Sen, ontworpen door het gerenommeerde designstudio Yabu Pushelberg.
Leolux presenteert Sen
Leolux presenteert Sen Leolux presenteert Sen

Sen is geen standaard loungestoel. Het ontwerp bestaat uit twee omgekeerde U-vormen, waarin dezelfde contour vier keer herhaald wordt, telkens in een grotere vorm. Het resultaat? Een ritmisch, golvend silhouet dat doet denken aan kringen in water. Deze visuele gelaagdheid geeft Sen een opvallende rust en maakt het stuk geschikt voor zowel ingetogen interieurs als expressieve settings. De bekleding is bovendien naar wens te combineren in verschillende materialen, voor een subtiele of uitgesproken look.

 

Leolux koos dit jaar voor het thema Double Up. De stand speelde met perspectief en herhaling: kleuren veranderden subtiel met elke stap van de bezoeker, waardoor de sfeer constant evolueerde. Ook de materialen vertelden een verhaal – de muren waren gemaakt van gerecycled papier, met een gekreukte textuur die zowel karakter als kwetsbaarheid benadrukte.

 

Naast de introductie van Sen presenteerde Leolux ook eerder gelanceerde modellen zoals de Modius-bank, de Lodey-fauteuil, de Vynn en Conka eetsets, het Foliage-tapijt, Canopy bijzettafels en de Bolmin poefcollectie.



Links

www.leolux.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, project, woning, woninginrichting, bank, fauteuil, stoel, tafel, bijzettafel, meubel, #leolux

Gerelateerd nieuws
 
Turri presenteert Belt
lees verder
Groei aanbod op Techtextil
Meer dan 1.500 exposanten hebben zich inmiddels aangemeld: de beurs Techtextil 2026 groeit in belangrijke toekomstige sectoren.
lees verder
 
Rolf Benz terug naar Duitsland
lees verder
Perfecte scheidingswand
[Sponsored artikel] - Een sfeervolle en praktische scheidingswand is dé oplossing om verschillende zones te creëren in een ruimte. Een doordacht vormgegeven scheidingswand voegt niet alleen structuur toe, maar kan ook licht, ruimte en stijl beïnvloeden.
lees verder
Verlaging bedrag contante betaling
Vanaf 1 januari zijn contante betalingen vanaf € 3000 in Nederland niet meer toegestaan, ook niet als het in gedeelten betaald wordt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden