Leolux op Imm met Guadalupe

Dinsdag 19 januari 2016

Op de Imm in Keulen presenteert Leolux op haar stand veel nieuwe modellen, met als blikvanger een Guadalupe aanbouwset met kleurrijke accessoires van ontwerper Christian Werner.
Leolux op Imm met Guadalupe
Leolux op Imm met Guadalupe Leolux op Imm met Guadalupe Leolux op Imm met Guadalupe Leolux op Imm met Guadalupe Leolux op Imm met Guadalupe

Het programma Guadalupe (foto) bestaat uit zacht afgeronde eilanden met veel opstellingsmogelijkheden. Leolux is daarnaast opnieuw kleurrijk met bekleding in trendy kleuren en illustraties van de Berlijnse kunstenaar Olaf Hajek.

Hugo de Ruiter tekende voor een nieuwe eetkamertafel Aurelio (foto 2), die wordt gepresenteerd met de zachte eetkamerstoelen Mara (foto 5) met vier verschillende onderstellen.

Cuno Frommherz ontwierp drie modellen: de elegante banken Azzurro, de bijpassende lichte Indra fauteuils en de salontafel Canna.

Van Stephan Veit is de speelse salontafel/bijzetter Tilio (foto 3).

Vertrouwd oogt de nieuwe variant op de klassieker Bora, de Balanza (foto 4), na ruim 30 jaar opnieuw van Axel Enthoven. Daarbij creëerde hij een draaifauteuil Ysolde, die het opstaan kan vereenvoudigen door middel van een elektronische sta-op-functie.

 

De Imm is nog te bezoeken tot zondag 24 januari.

 

20-01-2016: nog een paar nagekomen foto's toegevoegd, alsook de op Imm gepresenteerde collectie handgetufte karpetten Seasons (foto 6) van Claire Vos. De karpetten hebben drie zachte ronde hoeken en één rechte om mooi aan te sluiten in een hoek of onder een hoekbank. Uitgevoerd in vier poolhoogtes met meerdere kwaliteiten wol en leverbaar in twee maten en in vier verschillende kleurstellingen.

 




Links

www.leolux.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, meubel, design, ontwerp, personalia, stoel, fauteuil, bank, sta-op

Gerelateerd nieuws
Nieuwe onderstellen Lotus
De Lotus-serie van LD Seating is uitgebreid met twee nieuwe onderstellen. Daarmee krijgt de populaire conferentiestoel, ontworpen door Martin Ballendat, nog meer toepassingen in onder meer werkplekken, hospitality-interieurs en woningen.
lees verder
Imm cologne lanceert india
Koelnmesse, organisator van onder meer Imm cologne, lanceert een nieuw internationaal B2B-event: Imm india. In samenwerking met Indiase brancheorganisaties organiseert de beursgigant op 11–14 maart 2026 een interieurvakbeurs in het India International Convention and Expo Centre in New Delhi.
lees verder
Studenten op DDW
Zes creatieve vakscholen bundelen de krachten voor een gezamenlijke presentatie van studenten op de Dutch Design Week in oktober.
lees verder
Voorlopige insolventie Ceka
De Duitse kantoormeubelfabrikant Ceka is op 2 juli onder voorlopig insolventiebeheer geplaatst. Inmiddels is duidelijk dat de productie in augustus weer volledig wordt opgestart, mede dankzij intensief contact met leveranciers en nieuwe orders.
lees verder
 
Tijsen blijft creatief actief
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden