Leenbakker en Kwantum te koop

Dinsdag 12 april 2022

Het moederbedrijf van Leen Bakker en Kwantum wordt te koop gezet, zo meldt de Telegraaf vandaag.
Leenbakker en Kwantum te koop

Eigenaar Gilde Equity Management stuurt via een zakenbank binnenkort de verkoopbrochure uit, melden meerdere bronnen op de Zuidas en in Londen aan De Telegraaf. Met de verkoop lijkt de aandeelhouder vooral op het juiste moment te willen cashen, schrijft de krant. Woonwinkels deden het extreem goed in coronatijd. Maar momenteel is de winkelstraat vooral in de ban van inflatie en personeelstekort.

 

Als potentiële kopers voor het discountconcern, dat zichzelf afficheert als top 3-speler in meubels en woonaccessoires in Nederland, worden buitenlandse meubelbedrijven genoemd of nieuwe private equity-eigenaren. Een beursgang is geen optie, geeft de krant aan.

 

De ketenbedrijven Kwantum en Leen Bakker zitten sinds 2015 respectievelijk 2017 in het portfolio van investeerdersgroep Gilde en zijn de laatste jaren intensiever gaan samenwerken op operationeel gebied, onder andere met een gezamenlijke montageservice.



Links

www.kwantum.nl
www.leenbakker.nl
www.gembenelux.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, boxspring, detail, retail, nachtrust, kussen, matras, tijk, boxsping, beddengoed, lakens, overtrek, bedtextiel, dekbedovertrek, dekbed, laken, kussen, sprei, bedmode, dekbed, kussen, huur, lease, verhuur, woonwarenhuis, winkel, shop, outlet, keten, project, restaurant, woninginrichting, woninginrichtingsproducten, online, webshop, internet, meubel, samenwerken, overname, fusie, samenwerking, samen, overname, #kwantum, #leenbakker, #gilde

Gerelateerd nieuws
Doorstart Riviera Maison
Riviera Maison maakt een doorstart dankzij de overname door Dutch Interior.
lees verder
Vertrek Paul Oomens bij HMC
Per 1 augustus zal Paul Oomens het HMC gaan verlaten, waarbij er momenteel wordt gezocht naar een opvolger.
lees verder
 
Geluidspanelen ervaren bij Heditex
lees verder
Ikea verlaagt weer prijzen
Ikea gaat door met prijsverlagingen, na de eerste rondes van vorig jaar.
lees verder
Kraaijeveld nieuwe verkoopbaas Intr
Per 1 juni is Simon Kraaijeveld de nieuwe commercieel manager van Intr. Kraaijeveld zal leidinggeven aan het salesteam van Intr en de Intr-Points.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden