Leen Bakker verkocht

Vrijdag 19 mei 2017

Blokker kondigde het een paar dagen geleden aan: het wil alleen nog verder met de winkelketen Blokker. Nu is Leen Bakker al bijna eigendom van Gilde.
Leen Bakker verkocht

Casper Meijer, ceo van de Blokker Holding, beloofde om de ontmanteling van de groep snel te laten verlopen. Dat is met Leen Bakker in ieder geval gelukt.

Gilde Equity Management is met Kwantum is het al actief in het segment van budgetwoonwinkels. De kans is groot dat Gilde plannen heeft om de twee ketens met elkaar te laten samenwerken, onder meer om lagere inkoopprijzen te bedingen, zo meldt Retaildetail vandaag.

Leen Bakker zou al jaren één van de meest rendabele ketens binnen de groep zijn, met in het boekjaar 2015-2016 een omzet van € 325 miljoen. De overnameprijs is nog niet bekend.

Leen Bakker, opgericht in 1928, werd in 1988 overgenomen door Blokker. Vorig jaar had de keten 179 vestigingen in de Benelux en op de Nederlandse Antillen.

 



Links

www.blokker.nl
www.blokkerholding.nl
www.gembenelux.com
www.kwantum.nl
www.leenbakker.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, huishoud, woonwinkel, detailhandel, formule, winkelformule, inkoop, inkoopvereniging, inkoopcombinatie, reorganisatie, sluiting, overname, acquisitie, merger, #blokker, #leenbakker #gilde, #kwantum

Gerelateerd nieuws
Dolly by Rupert & Rupert
Rupert & Rupert presenteert tijdens de Excellent Woonbeurs 2025 het nieuwe model Dolly. De collectie met zachte, organische lijnen, wordt getoond in de stand van ontwerper Daniela Cupello.
lees verder
 
Kantoorgebouw van het jaar
lees verder
Heimtextil als hulpmiddel
Voor interieurontwerpers biedt de Heimtextil in 2026 een indeling gebaseerd op het type product dat wordt aangeboden, om nog betere vergelijkingen te maken.
lees verder
 
In memoriam Trea Steyvers
lees verder
 
Internationale expansie Buvanha
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden