LE ook in Concept Gallery in Amsterdam

Vrijdag 04 juli 2014

In mei openden Senso en Thonet gezamenlijk een showroom in Amsterdam. Deze Concept Gallery krijgt er nu drie merken bij: Limited Edition met karpetten, De Ploeg met meubel- en gordijnstoffen en Julia voor maatwerk interieur- en projectmanagement.
LE ook in Concept Gallery in Amsterdam

'We ontwikkelen ons verder en de combinatie van de verschillende merken versterkt elkaar', verklaren initiatiefnemers David Bols (vloer- en wandspecialist Senso) en René Nieuwendijk (meubelfabrikant Thonet). Limited Edition haakte snel na de opening aan. Door de toevoeging van de Belgische fabrikant van exclusieve karpetten en de andere twee bedrijven biedt de Concept Gallery volgens eigen zeggen een redelijk compleet aanbod. 'Architecten, dealers, particulieren en professionele eindgebruikers krijgen een goede indruk van de diverse collecties. In de Concept Gallery staat een deskundig verkoopteam de hele week klaar voor de klant.'

 

De Concept Gallery is te vinden aan de Pedro de Medinalaan 53 in Amsterdam. Openingstijden: maandag t/m zaterdag 10.00-17.00 uur. Op maandag op afspraak.

 

 

 



Links

www.conceptgallery.nl

Tags

karpet, meubelstof, gordijnstof, interieur, interieurbekleding, vloer, wand, meubel

Gerelateerd nieuws
 
Brede interesse voor Domotex 2026
lees verder
 
Operationeel directeur Woonindustrie
lees verder
 
Hele brede en lange PVC vloer
lees verder
Waarom Trendz Najaar 2025 bezoeken?
[Sponsored artikel] - We geven je graag drie redenen waarom je het inkoop- en inspiratiemoment van Trendz 2025 eind augustus in Gorinchem niet wilt missen.
lees verder
 
Faillissement Riviera Maison
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden