Langere betaaltermijn Orderchamp

Maandag 21 september 2020

Orderchamp gaat winkeliers en online verkopers op basis van data en koopgedrag uitgestelde betaaltermijnen aanbieden.
Langere betaaltermijn Orderchamp

Inkoopplatform Orderchamp gaat de mogelijkheid bieden om bestellingen pas over 30 tot 60 dagen te betalen. Retailers krijgen hierdoor meer financiële ruimte en tijd om hun producten binnen deze termijnen te verkopen. Orderchamp staat daarbij garant voor de betaling aan leveranciers, waardoor die geen debiteurenrisico meer hebben.

Dit wordt mogelijk gemaakt door de technologie en algoritmen van Orderchamp, die winkeliers op basis van data en koopgedrag adviseert welke producten het beste verkopen in hun winkel. Vanuit het bestelgedrag, de type producten en de omloopsnelheid bepaalt het bedrijf een bestedingslimiet voor de winkelier, alvorens een uitgestelde betaaltermijn wordt aangeboden. Na een succesvolle pilot kunnen gekwalificeerde retailers die inkopen via de online marktplaats vanaf vandaag in aanmerking komen voor deze ‘pay after delivery’ propositie.

Om dit mogelijk te maken heeft Orderchamp een nieuwe financieringsronde afgerond waarbij meerdere experts zijn toegetreden tot een nieuw adviesorgaan. Daaronder zijn Thomas Plantenga (Ceo Vinted) en Zhong Xu (voormalig Lightspeed en huidig Ceo Deliverect), maar ook bestaande aandeelhouders van Orderchamp, zoals durfinvesteerder Henq. Tevens ondersteunt dit de mogelijkheden voor de gewenste internationale expansie.

Joost Brugmans (Ceo Orderchamp, foto): 'Door de uitgestelde betaling krijgen retailers de ruimte om de producten binnen de betaaltermijn te verkopen, waardoor ze hun budgetten kunnen stoppen in het aantrekken van winkelbezoekers en online traffic. Voor onze merken is dit ook voordelig, zij krijgen hierdoor namelijk een extra verkoopstimulans en hebben geen risico op wanbetalers.' Retailers van Orderchamp, waaronder Natali Salvaggio van concept stores Gekaapt & Gekaapt Mini uit Amsterdam, zijn volgens Orderchamp te spreken over de nieuwe betaaloplossing.



Links

www.deliverect.com
www.gekaapt.nl
www.henq.vc
www.orderchamp.com
www.vinted.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, interieurbeurs, woonaccessoire, behang, wandbekleding, bedtextiel, overtrek, mand, lifestyle-product, tas, mandencollectie, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau, kado, servies, keramiek, meubel, kleinmeubel, bijzet, verlichting, licht, verlichting, sierkussen, kussen, textiel, woon, woontextiel, woningtextiel, upcylce, recycle, duurzaam, duurzaamheid, kinderkamer, jeugdkamer, online, platform, inkoop, #deliverect, #gekaapt, #henq, #orderchamp, #vinted

Gerelateerd nieuws
 
Hal18 neemt Uzit over
lees verder
Outdoor living in trek op Spoga+gafa
Spoga+gafa 2026 (22–24 juni in Keulen) meldt sterke vraag naar het segment Living, met name binnen de sectoren Outdoor Decoration en Furniture. Hiervoor hebben zich veel exposanten aangemeld.
lees verder
Geen nieuwe sluitingen Leen Bakker
Woonketen Leen Bakker is niet van plan op korte termijn extra winkels te sluiten. Dat laat een woordvoerder van moederbedrijf Homefashion Group weten aan Retailtrends.
lees verder
Angela van Dongen naar Inretail
Angela van Dongen stapt na ruim twee jaar bij Upstairs over naar Inretail, waarbij ze een MT-functie gaat vervullen.
lees verder
Nautische buitenmeubels
De nieuwe Sestri-collectie van het Turkse merk Snoc krijgt zijn primeur in Milaan. Het ontwerp van Studio Klass grijpt terug op de wereld van de botenbouw en vertaalt die naar een serie buitenmeubels.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden