Lampen met bluetooth door Signify

Vrijdag 05 juli 2019

Verlichting wordt steeds slimmer en makkelijker te bedienen. Signify voegt Bluetooth toe aan de Philips Hue lampen, zodat de verlichting eenvoudig met een app te regelen is.
Lampen met bluetooth door Signify

Geen bedrading meer, of een uitgebreid Domotica systeem. Een Philips Hue lamp indraaien en de app downloaden is voldoende. Gebruikers kunnen één, maar ook meerdere lampen aansluiten en bedienen.

 

Met de app kan de verlichting aan en uit worden gezet, maar ook het niveau en de kleur kan worden gekozen. Er zijn volgens Signify (de nieuwe naam van Philips) 16 miljoen kleuren of 50.000 verschillende wittinten beschikbaar. In de app zijn vooraf ingestelde scènes beschikbaar om de sfeer te bepalen. Ook deze nieuwe generatie Philips Hue lampen zijn overigens te bedienen met de stem en aan te sluiten op systemen als Alexa en Google Assistent

 

Om meerdere lampen te bedienen is er de Philips Hue Bridge. Hiermee krijgt de gebruiker ook toegang tot het volledige Philips Hue ecosysteem, met onder meer de bediening buitenshuis, Philips Hue Entertainment en Friends of Hue en compatibiliteit met apps van derden.

Vanaf midden augustus 2019 worden de Philips Hue E27 en GU10 in Europa geïntroduceerd met Bluetooth-functionaliteit (Philips Hue white, Philips Hue white ambiance en Philips Hue white and color ambiance). Later dit jaar en in 2020 zullen meer producten Bluetooth-geactiveerd worden.

 

In Europa zullen de producten (E27 en GU10) worden verkocht voor € 19,95 voor de Philips Hue white lamp, € 29,95 voor de Philips Hue white ambiance lamp en € 59,95 voor de Philips Hue white and color ambiance lamp.

 



Links

www.meethue.com
www.signify.com/nl-nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, kantoor, retail, winkel, licht, verlichting, lamp, fabrikant, led, halogeen, armatuur, domotica, bluetooth, app, #philips, #philipshue, #philipshuebridge, #signify

Gerelateerd nieuws
Rolluiken thuis in jouw stijl
[Sponsored artikel] - Ben je bezig met het upgraden van je huis? Er zijn verschillende manieren om je woning comfortabeler en veiliger te maken. Zoals het laten plaatsen van rolluiken.
lees verder
Nieuwe functie Philipp Ferger
De vice-president van onder andere de Ambiente beurs gaat per 1 januari een nieuwe uitdaging aan als mede-verantwoordelijke voor onder meer Eurobike.
lees verder
 
Naamswijziging Bommel
lees verder
 
Hortensia inspiratie voor armaturen
lees verder
Rust en overzicht in de keuken
[Sponsored artikel] - De keuken is vaak een centrale plek waar allerlei zaken samenkomen. Dat zorgt er al snel voor dat het aanrecht helemaal vol staat. Om rust en overzicht te creëren: volg deze stappen om te ontrommelen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden