Laatste MarketdayXL DWI 2018

Donderdag 29 november 2018

Maandag 3 december van 10-17 uur zal in 2018 de laatste MarketdayXL van DWI (De Woonindustrie) in Nieuwegein worden gehouden. Met onder meer een Sample Sale én Love It!
Laatste MarketdayXL DWI 2018
Laatste MarketdayXL DWI 2018

Deze MarketdayXL van DWI zal op de afdeling Home & Living - woonaccessoires in het teken staan van Sample Sale! De verkoop is uitsluitend voor professionals. Samples zijn verkrijgbaar uit de collecties van Madam Stoltz, Nordal, Silkeborg, Home Junky, De Weldaad, New Routz, Vianatece, Designlicious, Gilazi en Cherubijn.

Ook nog even extra aandacht voor de mooie stoel Love It! (foto 2, Tasp) van Take A Seat Please (Tasp) van Lars Snellaars (foto links) in samenwerking met Jan des Bouvrie (foto rechts). Van elk verkocht exemplaar gaat € 25 naar stichting Met Je Hart van Babs van Geel (foto midden) die zich inzet om eenzaamheid onder zelfstandig wonende ouderen te verlichten, zie ook deze YouTube-video (0:28). De stoel is onder andere te koop bij Hudson's Bay, tot en met december van € 498 voor € 349. De hele collectie van TASP is te bewonderen in DWI.

Tijdens de MarketdayXL-maandagen zijn zoals gebruikelijk ook de afdelingen Home & Living, slapen en verlichting geopend. Voor het eerst kan dan kennis worden gemaakt met de firma Equilli die op de slapenafdeling is neergestreken.

Op de 'gewone' Marketday-maandagen 24 en 31 december is DWI overigens gesloten, de eerste MarketdayXL van 2019 is op 7 januari gepland. De Vakbeurs in het voorjaar wordt gehouden van 10-13 februari.

 



Links

www.dewoonindustrie.nl
www.equilli.com
www.metjehart.nl
www.tasp.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, meubel, verlichting, licht, decoratie accessoire, home & living, slapen, slaap, slapen, slaapkamer, dekbed, deken, bedtextiel, bedmode, overtrek, bed, boxspring, beurs, trade mart, inkoopcentrum, marketday, show, showroom, vakhandel, #droomindustrie, #woonindustrie, #dewoonindustrie, #dwi, #slapenafdeling, #equilli, #hib, #metjehart, #loveit, #takeaseatplease, #jandesbouvrie, #tasp

Gerelateerd nieuws
Bureaustoel verhuist naar woonkamer
[Sponsored artikel] - Thuiswerken is gebleven, maar in veel woningen voelt de werkplek nog steeds als een noodoplossing. Vooral de bureaustoel valt uit de toon. Toch verschuift er iets: ook ontwerpers en fabrikanten zien de werkstoel steeds vaker als onderdeel van het interieur.
lees verder
 
Zu-merken naar Valencia
lees verder
Badkamerinspiratie 2027 op woonbeurzen
[Sponsored artikel] - Wil je als interieurprofessional op de hoogte blijven van nieuwe materialen, producten en interieurtrends? Ook in 2027 zijn er verschillende woon- en bouwbeurzen, in zowel Nederland als België.
lees verder
Succesvolle editie Incoda
Incoda 2026 is een groot succes met 5.500 interieurprofessionals en een compleet vernieuwde uitstraling, die goede reacties kreeg.
lees verder
Meer aandacht jonge ontwerpers
Heimtextil breidt New Talent Area uit met ruim dertig jonge ontwerpers op de speciale presentatieruimte die hiervoor ontwikkeld is.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden