Laatste MarketdayXL DWI 2018

Donderdag 29 november 2018

Maandag 3 december van 10-17 uur zal in 2018 de laatste MarketdayXL van DWI (De Woonindustrie) in Nieuwegein worden gehouden. Met onder meer een Sample Sale én Love It!
Laatste MarketdayXL DWI 2018
Laatste MarketdayXL DWI 2018

Deze MarketdayXL van DWI zal op de afdeling Home & Living - woonaccessoires in het teken staan van Sample Sale! De verkoop is uitsluitend voor professionals. Samples zijn verkrijgbaar uit de collecties van Madam Stoltz, Nordal, Silkeborg, Home Junky, De Weldaad, New Routz, Vianatece, Designlicious, Gilazi en Cherubijn.

Ook nog even extra aandacht voor de mooie stoel Love It! (foto 2, Tasp) van Take A Seat Please (Tasp) van Lars Snellaars (foto links) in samenwerking met Jan des Bouvrie (foto rechts). Van elk verkocht exemplaar gaat € 25 naar stichting Met Je Hart van Babs van Geel (foto midden) die zich inzet om eenzaamheid onder zelfstandig wonende ouderen te verlichten, zie ook deze YouTube-video (0:28). De stoel is onder andere te koop bij Hudson's Bay, tot en met december van € 498 voor € 349. De hele collectie van TASP is te bewonderen in DWI.

Tijdens de MarketdayXL-maandagen zijn zoals gebruikelijk ook de afdelingen Home & Living, slapen en verlichting geopend. Voor het eerst kan dan kennis worden gemaakt met de firma Equilli die op de slapenafdeling is neergestreken.

Op de 'gewone' Marketday-maandagen 24 en 31 december is DWI overigens gesloten, de eerste MarketdayXL van 2019 is op 7 januari gepland. De Vakbeurs in het voorjaar wordt gehouden van 10-13 februari.

 



Links

www.dewoonindustrie.nl
www.equilli.com
www.metjehart.nl
www.tasp.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, meubel, verlichting, licht, decoratie accessoire, home & living, slapen, slaap, slapen, slaapkamer, dekbed, deken, bedtextiel, bedmode, overtrek, bed, boxspring, beurs, trade mart, inkoopcentrum, marketday, show, showroom, vakhandel, #droomindustrie, #woonindustrie, #dewoonindustrie, #dwi, #slapenafdeling, #equilli, #hib, #metjehart, #loveit, #takeaseatplease, #jandesbouvrie, #tasp

Gerelateerd nieuws
Opvouwbare stoel voor projecten
Plank presenteerde de Theo folding chair in Milaan, ontworpen door Matteo Thun en Benedetto Fasciana. De opvouwbare stoel is speciaal ontwikkeld voor de project- en contractmarkt.
lees verder
 
In op beurs Rotterdam
lees verder
Nieuwe baan Ruben Desmet
Voormalig Unilin topman Ruben Desmet gaat nu aan de slag als ceo bij de Corialis Group, moederbedrijf van Aliplast. Coiisalis uit Lokeren levert aluminium profielen.
lees verder
Modulaire werkplek in Maroncelli
Tijdens de Milan Design Week 2026 presenteerde Bralco het nieuwe My Belle Sofa System. In de showroom aan Via Maroncelli 2 stond een modulaire inrichting centraal die inspeelt op veranderende werk- en ontmoetingsruimtes.
lees verder
Tips voor minder tijd voor onderhoud
[Sponsored artikel] - Het is fijn om in een huis te wonen dat schoon en opgeruimd is. Toch kan onderhoud in huis een hoop tijd kosten. Maar er zijn manieren om het onderhoud te beperken en je huis toch schoon te houden.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden