Kwantum en Leen Bakker samen

Dinsdag 01 september 2020

De interieurformules Leen Bakker en Kwantum blijven zelfstandig bestaan, maar gaan wel samenwerken onder één directieteam, vooral online.
Kwantum en Leen Bakker samen

De ketenbedrijven Kwantum en Leen Bakker zitten sinds 2015 respectievelijk 2017 in het portfolio van investeerdersgroep Gilde. Nu gaan de bedrijven dus ook operationeel samenwerken onder de hoede van een nieuwe directieteam onder leiding van Leen Bakker-ceo Debbie Klein, zo meldt Retaildetail. Rob Berns, topman van Kwantum, wordt directeur strategie. Ook de overige managers komen van een van de twee ketens.

De twee formules blijven zich in de markt onder hun huidige namen presenteren, ieder met een eigen aanbod: Leen Bakker met vooral decoratie en meubelen, Kwantum met raambekleding en vloeren. Op de achtergrond lijkt vooral online samenwerking voor groei te moeten gaan zorgen. Zowel Kwantum als Leen Bakker zijn in België en Nederland actief met 110 respectievelijk 165 winkels en meer dan 2.000 respectievelijk 2.500 werknemers.



Links

www.kwantum.nl
www.leenbakker.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, boxspring, detail, retail, nachtrust, kussen, matras, tijk, boxsping, beddengoed, lakens, overtrek, bedtextiel, dekbedovertrek, dekbed, laken, kussen, sprei, bedmode, dekbed, kussen, huur, lease, verhuur, woonwarenhuis, winkel, shop, outlet, keten, project, restaurant, woninginrichting, woninginrichtingsproducten, online, webshop, internet, meubel, samenwerken, overname, fusie, samenwerking, samen, #kwantum, #leenbakker

Gerelateerd nieuws
 
Internationale expansie Buvanha
lees verder
Nederlandse inflatie daalt langzaam
De inflatie in Nederland is in oktober uitgekomen op 3,1%, een verdere daling ten opzichte van september. Toch blijft de inflatie in Nederland relatief hoog.
lees verder
Sterke 2025-editie Meubelbeurs
Meubelbeurs Brussel - van 2-5 november gehouden in Brussels Expo - was volgens velen een zeer geslaagde editie. De sfeer was opvallend positief, met veel waardering voor de kwaliteit van het aanbod en de professionele uitstraling van de stands.
lees verder
Nieuwe accountmanager Heditex
Thomas Westdijk is voor Heditex - groothandel voor de woning- en projectinrichting, gordijnateliers, zonweringsbedrijven en parkethandel - begonnen als accountmanager in Zuid-Holland.
lees verder
 
De spiegel als kunstvorm
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden