Kwantum en Leen Bakker samen

Dinsdag 01 september 2020

De interieurformules Leen Bakker en Kwantum blijven zelfstandig bestaan, maar gaan wel samenwerken onder één directieteam, vooral online.
Kwantum en Leen Bakker samen

De ketenbedrijven Kwantum en Leen Bakker zitten sinds 2015 respectievelijk 2017 in het portfolio van investeerdersgroep Gilde. Nu gaan de bedrijven dus ook operationeel samenwerken onder de hoede van een nieuwe directieteam onder leiding van Leen Bakker-ceo Debbie Klein, zo meldt Retaildetail. Rob Berns, topman van Kwantum, wordt directeur strategie. Ook de overige managers komen van een van de twee ketens.

De twee formules blijven zich in de markt onder hun huidige namen presenteren, ieder met een eigen aanbod: Leen Bakker met vooral decoratie en meubelen, Kwantum met raambekleding en vloeren. Op de achtergrond lijkt vooral online samenwerking voor groei te moeten gaan zorgen. Zowel Kwantum als Leen Bakker zijn in België en Nederland actief met 110 respectievelijk 165 winkels en meer dan 2.000 respectievelijk 2.500 werknemers.



Links

www.kwantum.nl
www.leenbakker.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, boxspring, detail, retail, nachtrust, kussen, matras, tijk, boxsping, beddengoed, lakens, overtrek, bedtextiel, dekbedovertrek, dekbed, laken, kussen, sprei, bedmode, dekbed, kussen, huur, lease, verhuur, woonwarenhuis, winkel, shop, outlet, keten, project, restaurant, woninginrichting, woninginrichtingsproducten, online, webshop, internet, meubel, samenwerken, overname, fusie, samenwerking, samen, #kwantum, #leenbakker

Gerelateerd nieuws
A@W: Regenerative Architecture
Architect@Work keert op 9 en 10 september terug naar Ahoy. De vakbeurs staat dit jaar in het teken van 'Regenerative Architecture' en presenteert opnieuw een selectie van productinnovaties, lezingen en materiaaloplossingen.
lees verder
Nieuwe directeur Domotex
Voor de vakbeurzen en consumentenbeurzen van de Deutsche Messe is een nieuwe directeur benoemd, die onder andere ook verantwoordelijk wordt voor de Domotex.
lees verder
 
In prijs voor studenten
lees verder
Light Expo via Messe Frankfurt
Messe Frankfurt heeft Light Expo London overgenomen van organisator Darc media. De vakbeurs wordt voortaan georganiseerd door Messe Frankfurt UK en maakt deel uit van het internationale Light+Building-portfolio.
lees verder
Heimtextil vernieuwt tapijtaanbod
Heimtextil geeft het tapijtsegment voor de editie van 2027 een nieuwe opzet. De beurs koppelt tapijtleveranciers nadrukkelijker aan andere interieursegmenten en introduceert daarnaast een nieuw premiumplatform.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden