Kvikliving-collectie uitgebreid

Woensdag 26 maart 2025

De Deense keukenfabrikant Kvik introduceert nieuwe meubels en accessoires binnen de Kvikliving-collectie. De uitbreiding omvat een eettafel, wandplanken en diverse accessoires.
Kvikliving-collectie uitgebreid
Kvikliving-collectie uitgebreid Kvikliving-collectie uitgebreid

De nieuwe Kvik meubelen zijn een aanvulling op de collectie die het bedrijf in de zomer van 2024 op de markt bracht en ontworpen in samenwerking met de Deense designstudio’s Hans Thyge & Co, Bly Studio en Says Who. De nieuwe items behouden de kenmerkende minimalistische uitstraling waar Kvik om bekendstaat en zijn vervaardigd uit duurzame, hoogwaardige materialen zoals FSC-gecertificeerd eikenhout.

 

Met de uitbreiding van Kvikliving zet Kvik een nieuwe stap in de transformatie naar een breder lifestylemerk. Naast keukens en badkamermeubels biedt het merk nu ook een breder assortiment meubels, waaronder eetkamerstoelen, loungestoelen en barkrukken. De eettafels en stoelen zijn beschikbaar in dezelfde kleurstellingen als de keukens, waardoor een uniforme uitstraling ontstaat.

 

Een opvallend nieuw product is de uitschuifbare eettafel. Dankzij een innovatief mechanisme kan deze tot 100 cm worden verlengd zonder dat de poten in de weg zitten. De extra bladen zijn los verkrijgbaar en kunnen discreet worden opgeborgen in een speciaal vak onder de tafel.



Links

www.kvik.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, design, meubel, meubelen, stoel, eetkamerstoel, loungestoel, #kvik, #kvikliving

Gerelateerd nieuws
Duitse meubelindustrie onder druk
Voor Gruber Polstermöbel is het doek gevallen, terwijl Thielemeyer via een herstructurering probeert verder te gaan. Beide Duitse meubelfabrikanten kampen met de moeilijke marktomstandigheden.
lees verder
Hospitality modellen Keijser&Co
Keijser&Co heeft zijn meubelcollectie uitgebreid met meer dan 70 nieuwe hospitality modellen en een compleet slaapkamerconcept geïntroduceerd. Beide collecties werden tijdens Hospitality Expo in Grave gepresenteerd.
lees verder
Maiburg wint In Award 2026
Maiburg is tijdens Festival Interieur op 2 oktober uitgeroepen tot Meest Inspirerende Merkpartner 2026. De bezoekers van het evenement in Waalwijk kozen de winnaar.
lees verder
 
Hospitality Expo start in Grave
lees verder
Dinerfauteuil Colby van Baan
Baan en ontwerper Sander van Beuningen introduceren Colby, een royale dinerfauteuil die het comfort van een fauteuil naar de eettafel brengt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden