Kuperus Studio bij Goodnight

Woensdag 28 augustus 2019

Slaapspecialist Goodnight Slaapkamers uit Cruquius versterkt zijn samenwerking met slaapsysteemproducent Kuperus door de opening van de nieuwe Kuperus studio.
Kuperus Studio bij Goodnight
Kuperus Studio bij Goodnight Kuperus Studio bij Goodnight

In 1904 werd Kuperus opgericht. Het bedrijf startte toen met de productie van stalen bedden en maakt anno 2019 handgemaakte ambachtelijke bedden, nog steeds in Almelo. Goodnight (foto 1: eigenaar John van der Klaauw en medewerker Ronnie Grimbergen) startte in 1989 en is met ongeveer 6.000 m2 showroom één van de grootste Nederlandse slaapwinkels.

 

Goodnight is al ruim 20 jaar een exclusieve dealer van Kuperus. Deze samenwerking betekent dat de winkelpresentatie continue wordt vernieuwd. Ook komt dit tot uiting in de begeleiding en training van de winkelmedewerkers. Nu is bij Goodnight een nieuwe Kuperus studio in gebruik genomen. Op ruim 200m2 worden vele modellen uit het Kuperus Natuurlijk Slapen programma en andere productlijnen gepresenteerd. Stylist Cees van der Wiel richtte de showroom samen met de bedrijven in.



Links

www.kuperusbedden.nl
www.goodnight.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slaap, slapen, slaapkamer, matras, bed, boxsping, spiraal, spiraalbodem, bodem, ledikant, slaapsysteem, #kuperus, #goodnight, #ceesvanderwiel

Gerelateerd nieuws
 
Brussels Balthazars 2025!
lees verder
Visgraat vloer: tijdloze elegantie thuis
[Sponsored artikel] - Op zoek naar een vloer die zowel stijlvol als tijdloos is? Bij Laminaat-plaza vind je een uitgebreide collectie laminaatvloeren, waaronder prachtige visgraat patronen die perfect passen in elk interieur.
lees verder
Stand van zaken Belgische meubelindustrie
Rondom de Internationale Meubelbeurs in Brussel, van 2 tot en met 5 november, publiceert Fedustria altijd een conjunctuurbericht over de Belgische meubelindustrie.
lees verder
Omzet NL-retail september 2025 groeit
De Nederlandse detailhandel heeft in september 3,8% meer omgezet dan in september 2024, volgt uit cijfers van het CBS.De interieurbranche groeide mee.
lees verder
Leenbakker winkels deels naar Jysk
Jysk neemt negen locaties over van Leen Bakker België, dat recent de verkoop van alle 44 winkels heeft aangekondigd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden