Kunst van La Aurelia op ETC

Maandag 06 mei 2019

Op zondag 19 mei is er weer een Consumenteninspiratiedag in het ETC Design Center Europe. Op deze dag toont La Aurelia Design eenmalig haar kunstcollectie.
Kunst van La Aurelia op ETC
Kunst van La Aurelia op ETC Kunst van La Aurelia op ETC

Tijdens de Consumenteninspiratiedag zijn interieurprofessionals aanwezig om interieuradvies te geven. Madelon Overeijnder, Daniëla Cupello, Diane Bekkers en het duo Wim en Anne-Bauk van der Spek geven kosteloze consults van 30 minuten. Hiervoor kan de consument zich aanmelden via de ETC website.

 

ETC exposant La Aurelia Design is bekend vanwege de bijzondere wallpaper-collecties. Eigenaresse en ontwerpster Aurelia Ebbe heeft echter ook een kunstcollectie ontworpen. De Fine Art Collectie Dutch Dreams bestaat uit Idyllische Hollandsche taferelen op houten panelen (foto 2). De panelen zijn geschikt als wanddecoratie en passen bij de gelijknamige Wallpaper Collectie. De kunstserie is op afspraak te bezichtigen in de showroom van La Aurelia in Almere, maar alleen voor de Consumenteninspiratiedag ook in het ETC.

Ook Wall-Printer.nl, waarover Interieurjournaal eerder schreef, is aanwezig op het ETC. Het bedrijf toont hier zijn innovatieve manier om op een muur te printen.

 

Toegangskaarten voor de Consumenteninspiratiedag zijn online te krijgen via de website van het ETC. Op 19 mei is het Design Center open van 10.00 - 17.00.



Links

www.etcdesigncenter.nl
www.la-aurelia.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, huisshow, beurs, show, tentoonstelling, event, evenement, kunst, wandbekleding, behang, print, motief, foto, afbeelding, #laaurelia #etcdesigncenter, #wallprinter,

Gerelateerd nieuws
Cattelan toont nieuwe banken
Cattelan Italia presenteerde tijdens Salone del Mobile.Milano 2026 de nieuwe banken Baldwin en Murphy. De ontwerpen van Maurizio Manzoni zetten in op zachte vormen, flexibiliteit en maatwerk.
lees verder
Muurschimmel aanpakken
[Sponsored artikel] - Schimmel op de muur: waarom duikt deze ineens op en waarom is het vaak geen 'schoonmaakprobleem'? En hoe kan je het herkennen, veilig aanpakken en slim voorkomen?
lees verder
 
De Kock toont collectie in Mas
lees verder
Traditionele soldensysteem wankelt
Een recente uitspraak van de Belgische Raad van State kan grote gevolgen hebben voor de Belgische retailsector.
lees verder
Verdere daling consumentenvertrouwen
Het consumentenvertrouwen in Nederland blijft dalen. Ook het moment voor doen van grote aankopen wordt steeds ongunstiger voor de consument.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden