Kunst op een karpet

Vrijdag 20 oktober 2023

Carpet edition introduceert een nieuw, kunstzinnig karpet gemaakt door de kunstenares Maria Thereza Alves.
Kunst op een karpet
Kunst op een karpet Kunst op een karpet

The Perception of Water is de naam van het nieuwe tapijt dat Maria Thereza Alves (1961, Brazilië) ontwierp voor Carpet Edition.

 

Maria Thereza Alves stelt dat dit karpet een eerbetoon is aan de vrijheid van bomen en hun vermogen om spontaan en harmonieus te groeien, ongeacht de (snoei)pogingen van de mens om ze in toom te houden en hun groei te beperken. Carpet Edition heeft het hand getuft met Nieuw-Zeelandse wol en Tencel.

 

Carpet Edition is opgericht in 2005 in het Italiaanse Collebeato (Bresia), gebruik makend van de uitgebreide ervaring van Indikon in de productie en distributie van tapijten. Met behoud van een rijke geschiedenis, bestaande uit familieherinneringen, reizen, oude productietechnieken en buitengewoon vakmanschap, zijn Carlo en Valentina Erba erin geslaagd om een pad van voortdurende innovatie in te slaan door samen te werken met bekende ontwerpers en veelzijdige, aanpasbare en eco-duurzame producten aan te bieden.

 

Op de website van Carpet Edition worden Louis de Poortere en Brink & Campman genoemd als hun officiële distributeurs.



Links

www.brinkandcampman.com
www.carpetedition.com
www.louisdepoortere.be

Tags

nieuws, interieur, karpet, vloerkleden, ontwerp, design, kunst, kunstenares, inspiratie, wol, nieuwzeeland, horizon, natuurlijk, mens, natuur, water, perceptie, collectie, nieuw, #indikon, #carpetedition, #mariatherezaalves, #tencel, #nieuwzeelandsewol, #woolofnewsealand, #brinkandcampman, #louisdepoortere

Gerelateerd nieuws
Versterking Beaulieu in Amerika
Beaulieu neemt de activa van Congoleum Acquisition LLC over, waardoor het bedrijf zijn capaciteiten uitbreidt en zijn aanwezigheid op de Amerikaanse markt versterkt.
lees verder
Pionier Coretec Concept Store
Afgelopen zomer was Woonmode uit Rijswijk de eerste die in Nederland het nieuwe winkelconcept van Coretec heeft geplaatst. Met deze premium presentatie van het vloerenmerk profileert de retailer zich als woonspecialist.
lees verder
Derde winkel van traploperspecialist
De Roode Loper, een detaillist die gespecialiseerd is in traplopers, heeft haar derde winkel geopend in het hart van Amsterdam Oud-Zuid.
lees verder
Parketambacht in de schijnwerpers
Er is veel aandacht voor het parketvak op de lopende beurs HoutPro+ 2025 in 's-Hertogenbosch, onder andere door het Parket Ambacht Plein.
lees verder
FEP op Domotex
Op de Domotex zullen de leden van de Europese Parket Federatie (FEP), waaronder Kährs, Weitzer Parkett en Ter Hürne in de FEP Lounge hoogwaardige, duurzame parketoplossingen presenteren en zo de professionele uitwisseling en netwerken binnen de industrie bevorderen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden