Jordan Nederland blijft groeien

Maandag 23 oktober 2023

Binnenkort opent Jordan in Nederland de volgende vestiging.
Jordan Nederland blijft groeien
Jordan Nederland blijft groeien Jordan Nederland blijft groeien

Na Hengelo, Heerhugowaard, Eindhoven en Vlijmen opent Jordan in Nederland de vijfde vestiging.

Vanaf nu is Joka's brede assortiment vloerbedekking, woontextiel, wandbekleding, zonwering, tafels, accessoires en gereedschappen ook beschikbaar voor vakmensen in het zuidwesten van het land. De nieuwe vestiging wordt officieel op 1 november aanstaande geopend in Rotterdam.

 

Bij de opening wordt het moderne, nieuwe gebouw gepresenteerd, inclusief de  inspirerende Joka-showroom van 510 m², waar het volledige productassortiment overzichtelijk wordt gepresenteerd.

 

Joka bedient professionals zoals vloerleggers, binnenhuisarchitecten en timmerlieden, maar ook de vakhandel en adviseren architecten en projectontwikkelaars. Het kantoor en de seminarruimten beslaan 300 m² en ook het magazijn met een oppervlakte van 1.010 m² biedt voldoende ruimte om de klanten een hoge mate van voorraadbeschikbaarheid en betrouwbare levering te garanderen.

 

Directeur Frank ter Beke zal uiteraard aanwezig zijn tijdens de opening om dit met de aanwezigen te vieren.

 

Afgelopen donderdag (19 oktober) werd de vestiging in Eindhoven (foto 1) officieel geopend door Anita van Baardwijk en Jörg Jordan, na toespraken van Frank ter Beke (directeur Joka Nederland), Nicole Kant (oud eigenaar De Eik, vorig jaar overgenomen) en Jörg Jordan (foto 2).

In de inspirerende moderne showroom van 250 m2 waren ruim 150 relaties aanwezig (foto 3), een opkomst waar Joka trots op is. Deze showroom is een inspiratiebron voor interieurprofessionals die samen met hun klanten van harte welkom zijn. Particulieren zijn ook welkom, maar worden voor offertes altijd naar klanten van Joka doorverwezen.



Links

www.joka.nl
www.jordanshop.nl

Tags

nieuws, interieur, vestiging, groothandel, opening, vloerbedekking, woontextiel, wandbekleding, zonwering, tafels, accessoires, gereedschappen, vakmensen, zuidwesten, Rotterdam, vestiging, groei, vloerenleggers, architecten, vakhandel, showroom, #vierhoff, #deeik, #joka, #jordan

Gerelateerd nieuws
Nieuwe editie Hospitality Design Days
Van 9 t/m 11 februari wordt de derde editie van de Hospitality Design Days (HDD) georganiseerd in Culemborg, met de deelname van 15 Nederlandse merken.
lees verder
Hoe kies je de beste laminaatvloer?
[Sponsored artikel] - Ben je toe aan een nieuwe vloer en overweeg je laminaat? Goede keuze! Laminaatvloeren zijn niet alleen stijlvol, maar ook praktisch en betaalbaar. Maar hoe kies je nu de beste laminaatvloer voor jouw huis?
lees verder
Vilten wandbekleding
Eijffinger introduceert de nieuwe wandbekleding collectie Felt. Deze vilt collectie is ontstaan uit een bijzondere samenwerking met het Nederlandse bedrijf I-did, die ook zorgt voor sociale impact.
lees verder
Effect van epoxy vloercoating
[Sponsored artikel] - Een epoxyvloer is enorm populair geworden. Dat is niet zonder reden. De vloer valt direct op: strak, glanzend en naadloos, en tegelijkertijd verrassend praktisch.
lees verder
1001 Mogelijkheden voor ideale bank
[Sponsored artikel] - Bij het kiezen van een nieuwe bank zijn er veel opties. Van kleur en stof tot opstelling en formaat. Montel is een merk dat zich specialiseert in het op maat samenstellen van banken.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden