Kunst in Culemborg

Maandag 07 september 2020

Nog even, en dan vindt de ETC Design Experience opnieuw plaats. Van 20 – 22 september kunnen vakbezoekers weer inspiratie opdoen in het showroomcentrum in Culemborg.
Kunst in Culemborg
Kunst in Culemborg Kunst in Culemborg

Eerder meldde wij er verschillende nieuwkomers in ETC Design Center Europe te vinden zijn. Onder meer Holland Haag is nieuw, terwijl Arte zijn showroom flink uitbreidt. Andere exposanten primeurden in het afgelopen half jaar, zoals RL Design en World of Some.

 

RL design van Rinske Laurentius van Raaij (foto 1) staat voor eclectisch design meubilair. Elke product dat de designer ontwerpt heeft een verhaal, een sterk karakter en een functie in het interieur. Een voorbeeld is de dinertafel met robuust houten blad. Deze boomstamtafel wordt gemaakt in Indonesië, uit zorgvuldig geselecteerd en gedroogd hout uit één stuk. Na de kap worden bomen teruggeplaatst. Stand 25 is de plek waar de ontwerpster sinds april te vinden is.

 

Kunst is steeds breder vertegenwoordigd in ETC Design Center Europe, ook middels World of Some. Het koppel Marc Buijs (grafisch ontwerper) en Sophy van Pelt (interieur-ontwerpster) maakt samen paper collage kunstwerken (foto 2). Hiermee benaderen ze op eigenzinnige wijze menselijke vormen, objecten en landschappen. Door gebruik te maken van geknipt en gescheurd stukjes beeldmateriaal van glossy magazines, posters en foto’s en digitaal ‘beautify-en, ontstaan er collages met verschillende lagen. In de gelimiteerde paper collage kunstwerken staan absurdisme en overdrijving centraal. World of Some staat in stand 11b.

 

Zin in nog meer kunst? Op de 1e verdieping is naast het restaurant de Art Lane te vinden. Veel kunstenaars tonen en verkopen hier hun werk. Hier zijn onder meer Albert Potgieter, Alisa Lim a Pi, Grâce Spiegel, Hillywood Art, Jopie Biesters (foto 3), Loominance en Anne van der Heuvel te vinden.

 

Voor het bezoek van de ETC Design Experience is een ticket reserveren noodzakelijk. Zowel voor geregistreerde professionals als bezoekers die voor de eerste keer een bezoek komen brengen.



Links

www.etcdesigncenter.nl
www.etcdesigncenter.nl/etc-design-experience/
www.worldofsome.com
www.rldesign.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, meubel, slaap, slapen, nacht,decoratie, accessoires, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, schommelstoel, stoel, fauteuil, bank, tradedays, artlane, #etcdesigncenter, #etcexpo, #ETCDesignExperience, #worldofsome, #rldesign, #AlbertPotgieter, #AlisaLimaPi, #GrâceSpiegel, #HillywoodArt, #JopieBiesters, #Loominance, #AnnevanderHeuvel

Gerelateerd nieuws
 
Moll Funktionsmöbel stopt
lees verder
Digitaal Product Paspoort
Beaulieu International Group en Digimarc demonstreren digitale watermerken als schaalbare oplossing voor digitale productpaspoorten in de vloerenindustrie.
lees verder
Lego interieurcollectie
H&M Home en Lego Group slaan de handen ineen voor een verrassende samenwerking: een interieurcollectie speciaal voor kinderkamers. De Lego H&M Home Collection is in de VS en UK al verkrijgbaar.
lees verder
Tips voor inrichten slaapkamer
[Sponsored artikel] - Als je de tijd neemt om je slaapkamer op een stijlvolle en rustgevende manier in te richten, doe je jezelf daar iedere dag een plezier mee. Van het uitkiezen van de juiste meubels tot de perfecte puntjes op de i!
lees verder
AI-reclamedebuut woonbranche
Nobilia, de Duitse fabrikant van keukens en complete interieurconcepten, lanceerde onlangs de allereerste volledig door AI geproduceerde reclame in de woonbranche.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden