Kokoro van Manerba

Vrijdag 01 mei 2020

Manerba Spa is een historisch Italiaans bedrijf dat meubels, scheidingswanden en systemen produceert voor werkruimten en het dagelijks leven. Het bedrijf gaat volgende week weer open en introduceert de collectie Kokoro.
Kokoro van Manerba
Kokoro van Manerba Kokoro van Manerba

Manerba legt uit dat het Japanse woord Kokoro (foot 1 en 2) veel betekenissen heeft: hart, maar ook de juiste stemming en steunpunt. Zo is ook de Kokoro collectie divers, het modulaire systeem bestaat uit stoelen, scheidingspanelen en tafels, ontworpen door Federica Biasi (foto 3).

 

Kokoro is bedoeld voor ruimtes waarin hoge afscheidingen esthetisch niet passen, maar ze wel nodig zijn, zowel voor de veiligheid als voor visuele en akoestische privacy. De vorm zorgt volgens het bedrijf voor een ​​gevoel van intimiteit en de rugleuning kan in verschillende posities en op twee verschillende hoogtes worden geplaatst. De binnenstructuur van de Kokoro-bank is van multiplex, de zitting en kussens zijn gemaakt van polyurethaanschuim met verschillende intensiteiten.

 

De rugleuning van de bank heeft daarnaast een geluidsabsorberende functie: zonder eruit te zien als een echt akoestisch paneel, Zowel de rugleuning als de zitting worden gekruist door elastische banden voor maximaal comfort. Het onderstel is van geverfd metaal, evenals de geïntegreerde lage tafels. Er is keuze uit vele stoffen in kleuren.



Links

www.manerbaspa.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, kantoor, beurs, meubel, bank, zitmeubel, tafel, modulair, scherm, scheiding, paneel, scheidingspaneel, design, #marnerbaspa, #kokoro

Gerelateerd nieuws
Vernieuwde site Woonindustrie
De Woonindustrie presenteert met trots haar volledig vernieuwde website met een moderne uitstraling, verbeterde navigatie en biedt interieurprofessionals alle actuele informatie over het centrum, de deelnemende merken en de komende events.
lees verder
Joli presenteert Tendo
Het Belgische meubelmerk Joli voegt een nieuw designstatement toe aan zijn collectie: Tendo. Deze tafel is volgens het bedrijf meer dan een gebruiksvoorwerp – het is een sculptuur in de ruimte.
lees verder
 
Doorstart Riviera Maison?
lees verder
Showroom De Machinekamer
Meubelwinkel De Machinekamer opent een derde showroom, dit keer in Rotterdam. De Machinekamer biedt een unieke combinatie van vintage én nieuw design meubels.
lees verder
FNV akkoord CAO meubel
FNV-leden akkoord met cao-eindbod interieurbouw en meubelindustrie, zodat eventuele acties definitief geschrapt zijn.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden