Kobe behoudt goud met Trevira CS

Donderdag 09 februari 2023

Tijdens de Heimtextil in Frankfurt heeft Kobe opnieuw de Gold Member status gekregen van de Trevira CS club.
Kobe behoudt goud met Trevira CS

Kobe, het stoffenmerk van Kobefab, heeft zijn Gold Member-status wederom toegekend gekregen door Trevira CS. Dit gebeurde tijdens de jaarlijkse ceremonie op de Heimtextil beurs te Frankfurt.

 

Kobe is sinds de oprichting van deze club een belangrijk lid gebleven en behoudt deze unieke positie door middel van een succesvolle collectie van tijdloze Trevira CS producten. Deze zijn naast de contractmarkt ook zeer populair gebleken voor residentieel gebruik.

 

Met de tijdloze velours Monza CS heeft Kobe in de categorie 'Kings of Color' de Textile Talents Trevira CS Fabric Creativity Competition 2023 gewonnen. De Monza CS is verkrijgbaar in een breed kleurgamma van 30 kleuren.

 

De Trevira CS Club is opgericht om nauw te kunnen samenwerken met partners in de textiel supply chain. Het lidmaatschap van de club bestaat uit drie categorieën leden: Gold, Silver en Member. Het lidmaatschap wordt bepaald door de mate waarin aan bepaalde criteria wordt voldaan, zoals bijvoorbeeld verkoopcijfers, geografische aanwezigheid en creativiteit.



Links

www.kobe.eu
www.trevira.de

Tags

nieuws, interieur, stoffen, brandvertragend, lidmaatschap, goud, zilver, brons, projectstoffen, kamerhoog, textiel, textieltalent, collectie, tijdloos, beurs, ceremonie, kleurgamma, kleuren, contractmarkt, positie, #kobe, #kobefab, #trevira, #heimtextil

Gerelateerd nieuws
Koeka failliet
Over Koeka, een handelsfirma in knuffelzachte babyproducten uit Weesp, is begin deze week het faillissement uitgesproken. Het bedrijf leverde ledikantjes, reiswiegen, dekens en kleding voor baby's.
lees verder
Broos herstel woonbranche
Nederlanders geven minder uit aan woonartikelen. Woonwinkels kampen daardoor met dalende rendementen of gaan failliet en zijn zoekende naar nieuwe wegen om de omzet te verhogen.
lees verder
R+T 2027 focust op duurzame gevels
Van modulaire rolluiksystemen tot slimme zonwering: tijdens R+T 2027 staan oplossingen centraal voor energiezuinige en klimaatbestendige gebouwschillen. De vakbeurs vindt plaats van 15 tot en met 19 februari 2027 in Stuttgart.
lees verder
Slecht jaar Duitse textielindustrie
Voor de Duitse Textiel- en matrassenindustrie is 2025 opnieuw een moeilijk jaar geweest, met behoorlijke omzetdalingen.
lees verder
Groei in Europese steden
Jysk wil in drie jaar tijd zo’n 100 nieuwe winkels openen op centrale locaties in grote Europese steden. In Amsterdam komen er nog zeker twee nieuwe winkels bij, boven op de opening van vorige maand.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden