Klomp mede-eigenaar Your Floor

Dinsdag 16 februari 2021

Sinds 15 februari is Berry Klomp mede-eigenaar van groothandel Your Floor. Formeel vanaf 1 januari, maar nu zijn de officiële documenten ook getekend.
Klomp mede-eigenaar Your Floor

Your Floor groothandel heeft sinds 1 januari twee eigenaren: Gerald Zwiers en Berry Klomp. Hiervoor zijn de benodigde documenten ondertekend op 15 februari.

 

Your Floor is een groothandel in verschillende type vloeren en is sinds kort importeur van het merk Berry Alloc. In het assortiment zitten o.a. houten vloeren van Woodlife flooring, Meester vloeren en Parky. Tevens er een collectie laminaat (Berry Alloc, Tajima en Jangal), PVC (Gerflor, Tarkett) en PVC klikvloeren (o.a. ook Berry Alloc).

Ondersteunend hieraan worden er ook olie, lijmen (o.a. Bostik), ondervloeren (o.a. Unifloor) plinten en traprenovatie-oplossingen aangeboden in het assortiment.

 

Berry Klomp, sinds 2018 werkzaam bij Your Floor, heeft veel ervaring in de vloerenbranche en was werkzaam in diverse functies bij o.a. Plinten- en Profielencentrale en Royal Dutch Floor.



Links

www.berryalloc.com
www.bostik.nl
www.dessotarkett.nl
www.gerflor.com
www.gerflor.nl
www.plintenenprofielencentrale.nl
www.royaldutchfloor.nl
www.tajima-europe.com
www.yourfloor.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, kantoor, winkel, residentieel, hospitality, Your Floor, debetuwevloeren, betuwe vloeren, oss, laminaat, houten vloeren, ondervloeren, vloerbedekking, vloer, pvc, lvt, vinyl, personalia, #berryalloc, #bostik, #dessotarkett, #gerflor, #plintenenprofielencentrale, #ppc, #royaldutchfloor, #tajima, #tarkett, #yourfloor

Gerelateerd nieuws
Effect van epoxy vloercoating
[Sponsored artikel] - Een epoxyvloer is enorm populair geworden. Dat is niet zonder reden. De vloer valt direct op: strak, glanzend en naadloos, en tegelijkertijd verrassend praktisch.
lees verder
 
Nieuwjaarsborrel In
lees verder
Consumentenvertrouwen blijft gelijk
Het vertrouwen van consumenten is in december even negatief als een maand eerder, meldt het CBS. Het consumentenvertrouwen blijft in december staan op -21. Het oordeel over het economisch klimaat verslechtert iets, terwijl de koopbereidheid een fractie verbetert.
lees verder
Kozijnen bij Toelevering Online
[Sponsored artikel] - Toe aan nieuwe kozijnen? Om je huis een frisse look te geven of energiezuiniger te maken? Dat is tegenwoordig eenvoudig online te bestellen bij Toeleving Online. Hier lees je alles wat je moet weten!
lees verder
Vooruitzicht Woningmarkt 2026
Volgens ING Research zullen er in Nederland in 2026 een recordaantal woningverkopen en een kleinere huizenprijsstijging zijn.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden