Kleurrijke Birdie Easy

Woensdag 30 december 2020

Foscarini breidt zijn Birdie collectie uit met een nieuw vogeltje, ontworpen door L+R Palomba. De tafellamp onderscheidt zich volgens het bedrijf door het accent op kleur en eenvoud.
Kleurrijke Birdie Easy
Kleurrijke Birdie Easy Kleurrijke Birdie Easy

Minimalistisch en compact, kleurrijk en veelzijdig inzetbaar: het nieuwe Birdie Easy model – onderdeel van een collectie ontworpen door Ludovica en Roberto Palomba voor Foscarini – legt het accent meer dan ooit op kleur.

In aanvulling op het klassieke, voor de lampenserie zo kenmerkende zwart en wit, is Birdie Easy nu ook beschikbaar in de kleuren steenrood, lichtblauw, zandgeel en saliegroen, kleuren die volgens het bedrijf samengaan met het pure wit van de diffuser.

 

De voet is gemaakt van gecoat aluminium en draagt een kap van polycarbonaat, dat door middel van spuitgieten de karakteristieke vorm van de Birdie lampenkap heeft gekregen. De lamp is aan en uit te zetten met een aan- en uitschakelaar die aan de transparante snoer is toegevoegd. 

 

FK Projecten is de vertegenwoordiger van Foscarini in de Benelux, deze agentuur heeft een showroom in het ETC Design Center Europe in Culemborg. De eerst volgende Trade Day staat gepland op 4 januari 2021.



Links

www.etcdesigncenter.nl
www.fkprojecten.nl
www.foscarini.com
www.foscarini.it

Tags

Nieuws, Interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, verlichting, hanglamp, vloerlamp, verlichting, lamp, licht, led, dim, design, ontwerp, armatuur, diffuser, kap, lampenkap, #fkprojecten, #foscarini, #etcdesigncenter, #etcexpo

Gerelateerd nieuws
Weer Leen Bakkers dicht
Leen Bakker saneert verder en sluit op 21 maart weer twee winkels: in Gouda en Raamsdonksveer. Daarmee komt het aantal gesloten vestigingen in 2026 al op zeven, een dieptepunt in het recente operationele verloop van de woonwinkelketen.
lees verder
 
Light+Building 2026 bijna van start
lees verder
NIeuwe directie Goossens
Goossens Wonen, met het hoofdkantoor in Veghel en 22 woonwinkels in Nederland en 3 in België, vernieuwt de directie met een vertrouwde kracht en nieuw leiderschap voor de specialist in wonen en slapen.
lees verder
 
Nieuwe merkidentiteit Fedustria
lees verder
 
Lichtwoche Sauerland start bijna
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden