Kleurentrends op Decosit

Donderdag 24 augustus 2023

Tijdens de Decosit in Brussel zal er begin september ook veel aandacht zijn voor trends, onder andere via een speciale presentatie over kleuren.
Kleurentrends op Decosit
Kleurentrends op Decosit

De prestigieuze locatie van Brussels Expo wordt Decosit de ontmoetingsplaats voor professionals van meubel- en decoratiestoffen op dinsdag 5 en woensdag 6 september.

 

Decosit brengt een beperkt aantal top-exposanten uit verschillende landen samen en biedt fabrikanten en kopers een unieke kans om persoonlijk contact te leggen. Mis de kans niet om de najaarscollecties van toonaangevende bedrijven te bekijken en een voorsprong te nemen in de branche!

 

Op dinsdag 5 september organiseert Decosit in samenwerking met Fedustria een Kleurentrendseminar. Tijdens deze lezing loodst Hilde Francq (foto) van Francq Color je door de interieurtrends voor Autumn/Winter 2024/2025.

 

Aan de hand van een inspirerende presentatie ontdek je de laatste trends gespot op Salone Del Mobile. Je ontdekt welke kleurencombinaties, materialen, vormen en patronen de consument de komende jaren zullen prikkelen.

 

Daarna zullen ontwerper Axel Enthoven en arts Frank Goes hun inzichten delen over hoe om te gaan met kleuren vanuit een economisch en medisch oogpunt tijdens een interactieve paneldiscussie, gemodereerd door Annik Vandercruyssen.

 

Dit evenement is Nederlandstalig en wordt gevolgd door een netwerkdiner bij Decosit. De toegang is gratis, registratie is wel nodig.



Links

www.decosit.brussels
www.fedustria.be

Tags

nieuws, interieur, trend, kleur, interieurtrend, trendwatcher, buro, presentatie, netwerk, exposant, beurs, stoffen, stoffenbeurs, productie, belgie, economie, medisch, paneldiscussie, najaarscollectie, toonaangevend, branche, beursgebouw, #brusselsexpo, #fedustria, #decosit, #hildefrancq, #axelenthoven, #frankgoes

Gerelateerd nieuws
Steigerhouten meubels lenteklaar?
[Sponsored artikel] - De winter is helaas nog niet voorbij. We moeten nog leven met een grijze lucht, koude wind en warme kleding. Toch kan jezelf al op de lente voorbereiden.
lees verder
Interesse R+T Asia groeit
De Europese interesse van vakpubliek voor de zonwering-, deuren- en poorten-industriebeurs R+T Asia vakbeurs in Shanghai groeit.
lees verder
Wereldwijd ontmoetingspunt
Frankfurt bevestigt haar positie als wereldwijd ontmoetingspunt voor interieur, design en projectinrichting met de beurzen Ambiente, Christmasworld en Creativeworld.
lees verder
Overname Kwantum en Leenbakker
De Duitse Investeringsmaatschappij Orlando Capital V wil de woonwinkelketens Kwantum en Leen Bakker overnemen.
lees verder
Nieuw directieteam EK Retail
Retailserviceorganisatie EK Retail kondigt een nieuwe structuur van het directieteam aan, met onder andere de benoeming van Frank Duijst tot ceo.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden