Kids spelen met meubilair

Woensdag 21 februari 2018

Een nieuw Nederlands kindermeubelmerk Qboo brengt fantasie van kinderen tot leven met meubilair waarmee gespeeld kan worden: vlieg met een plank, rijd in een kledingkast en lees een schommelstoel.
Kids spelen met meubilair
Kids spelen met meubilair Kids spelen met meubilair Kids spelen met meubilair Kids spelen met meubilair

De oprichters van Qboo uit Purmerend zijn Jan Dirk Porsius en Ruben Wurms (foto 5). Ze maken 'fun furniture', geproduceerd in Nederland van berkenmultiplex met een transparante toplaag van melamine.

De kasten van Qboo zijn zo ontworpen dat je er niet alleen veel spullen in kwijt kunt, maar ook heel goed mee kunt spelen. Rijden, vliegen, takelen; bijna alles is mogelijk in deze kasten die zijn uitgevoerd in de vorm van verschillende voertuigen, zoals een jeep (foto 1), brandweerwagen (foto 2), koets of helikopter. Adviesverkoopprijs vanaf € 995.

De Qboo stoelen (foto 3) zijn verkrijgbaar in alle letters van het alfabet en in 4 verschillende varianten: als stoel, schommelstoel, bank of tafeltje. Je kunt er een naam mee maken, of natuurlijk een grappig woord naar keuze. Adviesverkoopprijs vanaf € 125.

Vliegtuigplanken (foto 4, links), bijvoorbeeld boven de commode of het bed: zet er spullen op en draai aan de propeller voor wat entertainment of voor afleiding tijdens een verschoonmoment. Adviesverkoopprijs € 449.

Deze raket (foto 4 , rechts) past overal en er past ook heel veel in. Niet alleen een plaatje om te zien, maar ook een perfecte plek om allerlei dierbare spullen tentoon te stellen. Adviesverkoopprijs € 599,00.

De collectie is vanaf 21 februari online verkrijgbaar in de Qboo webshop. De producten worden verstuurd als flatpacks en er wordt beloofd dat het in elkaar zetten kinderlijk eenvoudig is. Dat mogen de kinderen dus zelf doen;-).

 



Links

www.qboo.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, meubel, meubels, meubilair, personalia, slaap, slapen, kids, kinder, kindermeubel, slaapkamer, bed, ledikant, bedtextiel, matras, kussen, bedlinnen, overtrek, retail, winkel, opening, open, #qboo

Gerelateerd nieuws
Himolla schrapt 175 banen
Himolla heeft met de ondernemingsraad overeenstemming bereikt over een belangrijk deel van het herstructureringsplan. In Taufkirchen verdwijnen 175 van de 714 banen en stopt de eindassemblage.
lees verder
 
3C op Möbelmeile en terug naar NL
lees verder
Omzetgroei Jysk in Benelux
Jysk verstevigt haar positie in Nederland tijdens jubileumjaar met een sterke omzetgroei en met wederom nieuwe winkels. Ook in België was er een forse omzetstijging.
lees verder
Herbenoeming commissaris EK
Nico Vanderveen is herbenoemd in Raad van Commissarissen EK Retail, waarbij hij zijn tweede termijn ingaat.
lees verder
 
Vij5 viert 20 jaar in Den Bosch
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden