Kennispartnerschap Messe Frankfurt

Dinsdag 26 augustus 2025

Messe Frankfurt versterkt haar kennisplatform Building. Technology. Solutions. met een strategische samenwerking met adviesbureau Frost & Sullivan. Zowel de vakbeurzen Light+Building als ISH profiteren van de inhoudelijke verdieping.
Kennispartnerschap Messe Frankfurt

Het partnerschap met Frost & Sullivan richt zich op actuele thema’s als duurzaamheid, slimme infrastructuur, decarbonisatie, digitale gebouwtechnologie en nieuwe businessmodellen. 

 

Johannes Möller, group show director building technologies shows bij Messe Frankfurt: 'De expertise van Frost & Sullivan biedt waardevolle inzichten in trends en innovaties die de gebouwde omgeving vormgeven. Dit geeft onze exposanten en bezoekers strategische oriëntatie en versterkt het kennisaanbod van onze beurzen en ons online platform.'

 

Volgens Kamal Shah, associate partner bij Frost & Sullivan, is duurzame en verbonden infrastructuur 'de nieuwe standaard'. Door marktanalyse te combineren met de internationale reikwijdte van Light+Building en ISH ontstaat volgens hem 'een kennisplatform dat bedrijven helpt sneller en slimmer beslissingen te nemen'.

 

De samenwerking speelt in op een snelgroeiende markt: Frost & Sullivan verwacht dat de wereldwijde smart building-sector in 2030 de grens van $ 50 miljard passeert. Als onderdeel van de lancering ontvangen bezoekers en partners van Light+Building en ISH 20% korting op geselecteerde Growth Opportunity Analytics via de online store van Frost & Sullivan.



Links

www.light-building.messefrankfurt.com
www.messefrankfurt.be
www.messefrankfurt.com
www.messefrankfurt.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, project, outdoor, tuin, verlichting, lamp, muurlamp, verlichtingsartikel, lichtelement, designverlichting, designlamp, hanglamp, tafellamp, vloerlamp, duurzaamheid, connectiviteit, workandliving, technologie, digitaal, platform, evenementen, programma, rondleiding, shows, #lightbuilding, #lightandbuilding, #messefrankfurt, #LB26

Gerelateerd nieuws
 
Masha de Boer overleden
lees verder
Huishoudens kopen minder
De consumptie van Nederlandse huishoudens krimpt in februari, ook het volume in duurzame consumptiegoederen is dalend.
lees verder
Sterke groei woninginrichting februari
De Nederlandse detailhandel heeft 1,3% meer omgezet in februari 2026. De groei van meubel- en woninginrichtingswinkels is echter een stuk hoger.
lees verder
Krachtenbundeling beurzen
De woningstofferingsvakbeurs Incoda en de Hout Interieur Beurs bundelen hun krachten tijdens nieuw gezamenlijk vakevent in Gorinchem in september 2026.
lees verder
Regendouche kiezen
[Sponsored artikel] - Een regendouche kiezen die past bij jouw badkamer en ritme? Een regendouche is meer dan een luxe douchekop en vaak het eerste waar je oog op valt in een moderne badkamer.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden