Kauwgom-bubbel lamp

Dinsdag 24 november 2020

Seletti, het Italiaanse designmerk, valt altijd op door originaliteit, humor en toegankelijkheid. Nu presenteert het zijn eerste samenwerking met Uto Balmoral, een virtuele persoonlijkheid.
Kauwgom-bubbel lamp
Kauwgom-bubbel lamp

Uto Balmoral is niet de naam van een ontwerper, maar is een virtuele persoonlijkheid. Een provocerende identiteit die zelf voor het product staat. In dit geval de Wonder. Deze tafellamp van Seletti verenigt een oneerbiedige popgeest en klassieke herinneringen, waarbij de grens tussen design en kunst wordt overschreden in een object dat decoratie en bruikbaarheid combineert.

Wonder heeft enerzijds de esthetiek van een klassiek mannelijk hoofd uit de oudheid. Dit hoofd is uit hars gegoten wat al kortsluiting geeft met het bij dergelijke beelden gebruikelijke marmer. Die kortsluiting wordt nog erger én humoristisch door de man anderzijds oneerbiedig kauwgom te laten blazen. De bubbel, in de typische lichtroze kleur van kauwgom, is gemaakt van glas met daarin een Led-lamp die verlicht met een zacht, diffuus licht.

Seletti wordt via Van Mokum en House of Brands vertegenwoordigd.



Links

www.homeforbrands.com
www.seletti.it
www.vanmokum.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woonaccessoire, lifestyle-product, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau, kado, verlichting, licht, verlichting, kinderkamer, jeugdkamer, #seletti, #vanmokum, #houseforbrands

Gerelateerd nieuws
Hout maakt gelukkig
Ons brein houdt van hout, zo blijkt uit neurowetenschappelijk onderzoek dat recent is uitgevoerd en door brancheorganisatie Fedustria naar buiten is gebracht.
lees verder
Bruisende editie Incoda
Het interieurvakevent Incoda in Gorinchem sluit een bruisende editie af met veel bezoekers en enthousiasme over de uitstraling en het aanbod.
lees verder
Circulaire ontwerpwedstrijd Incoda
Tijdens het interieurvakevent Incoda (Interieur Collectie Dagen) afgelopen zondag tot dinsdag werden er duurzame ciculaire producten getoond en door een jury beoordeeld. Erperium werd de winnaar met Cliff Refine!
lees verder
Idd Cologne 2025: designstad Keulen
Met Idd Cologne heeft de internationale interieurbranche er dit najaar een nieuw evenement bij. Van 26 tot en met 29 oktober verandert Keulen in een open podium voor hedendaags interieurdesign, verspreid over circa 25 locaties in de stad.
lees verder
Pendelarmatuur van karton
De Zweedse verlichtingsfabrikant Fagerhult heeft een nieuw pendelarmatuur gelanceerd dat grotendeels is gemaakt van gerecycled karton. Het model, genaamd Wrapped, is volgens het bedrijf het eerste premium armatuur in zijn soort.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden