Karpi brengt Mart Visser Carpets

Dinsdag 17 oktober 2017

De Nederlandse vloerkledenfabrikant Karpi heeft in samenwerking met couturier Mart Visser een nieuwe collectie vloerkleden gepresenteerd.
Karpi brengt Mart Visser Carpets
Karpi brengt Mart Visser Carpets Karpi brengt Mart Visser Carpets Karpi brengt Mart Visser Carpets

De collectie werd voor het eerst getoond in samenwerking met Headlam op de Incoda (ICD) - beurs in Gorinchem in september. Onder het label 'Mart Visser Carpets' wordt een keuze geboden uit acht soorten karpetten. Een serie abstracte schilderijen van de kunstenaar vormde de basis voor de designs. De betaalbare en handgemaakte vloerkleden zijn verkrijgbaar in allerlei kleuren, uni of met print.

Modeontwerper Mart Visser is in zijn atelier in Zuid-Frankrijk intuïtief gaan experimenteren met structuren, reliëf, kleurverloop en veroudering. Het resultaat is een collectie unieke kleden.

De vier karpetten met een print hebben de namen Berger, Brique, Cendre en Prosper. Ze zijn verkrijgbaar in twee afmetingen: 155x230 cm en 200x290 cm. Het kleurenpalet varieert van lichtgrijs tot indigoblauw.

De hoogpolige karpetten in uni kleuren zijn er in standaard maten en kunnen ook op maat gemaakt worden; zelfs in een ronde uitvoering. Daarbij is er een keuze uit twaalf kleuren; ingetogen of juist fel. Ook zijn er grote, bijpassende kussens.

'Mart Visser Carpets' zijn vanaf nu in de Benelux al verkrijgbaar bij maar liefst 170 speciaalzaken. Welke dat zijn wordt binnenkort op de site van Karpi gepubliceerd.

 



Links

www.headlam.nl
www.interieurcollectiedagen.nl
www.karpi.nl
www.martvisser.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, vloer, leggen, vloeren, parket, textiel, bekleding, behang, wandbekleding, stofferen, stoffering, meubelstof, woningstofferen, woninginrichting, woninginrichter, meubelbekleding, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, gorinchem, gorkum, vakdagen, #vpwi, #parketwoning_eh, #ICD, #incoda, @incoda_eh, #InterieurCollectieDagen, #Headlam, #martvisser, #karpi

Gerelateerd nieuws
Yvonne Brok naar HMTX
Afgelopen week stond Yvonne Brok nog namens Fabromont op de stand van Broeinest tijdens Design District. Per vandaag, 1 jun, heeft zij de overstap gemaakt naar HMTX.
lees verder
Natuurlijke kleuren in keuken
[Sponsored artikel] - Keukens verschuiven richting rust en eenvoud. Eerder waren contrasten en glanzende oppervlakken populair, nu zie je steeds meer zachte, natuurlijke kleuren: zandtinten, klei, zachtgrijs en groentonen.
lees verder
Verhuizing Your Floor
Vloerengroothandel Your Floor verhuist per 1 juni opnieuw, naar een nieuwe locatie aan de Keulenaar in Wijk bij Duurstede.
lees verder
Drukke eerste dag Design District
Eerste indrukken van Design District 2026: inspiratie, tactiliteit en de toekomst van interieurdesign.
lees verder
Muurschimmel aanpakken
[Sponsored artikel] - Schimmel op de muur: waarom duikt deze ineens op en waarom is het vaak geen 'schoonmaakprobleem'? En hoe kan je het herkennen, veilig aanpakken en slim voorkomen?
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden