Kantoorinrichting bij Orgatec

Dinsdag 07 oktober 2014

Over iets minder dan drie weken vindt van 21 t/m 25 oktober in de beurs van Keulen Orgatec plaats, de vakbeurs voor kantoorinrichting.
Kantoorinrichting bij Orgatec

Aan deze internationale beurs nemen meer dan zeshonderd standhouders uit veertig landen deel, verdeeld over zes hallen op in totaal 105.000 vierkante meter. Vooral Italië, Spanje, Denemarken, Zweden, Turkije en Frankrijk zijn dit jaar sterk vertegenwoordigd. 

 

Segmenten

Orgatec is niet alleen een beurs die oplossingen biedt voor het traditionele bedrijfskantoor, de beurs biedt in het Orgatec Contract segment ook oplossingen voor het inrichten van openbare ruimtes. De overige segmenten zijn Orgatec Office, Orgatec Space en Orgatec Mobile; gezamenlijk dekken deze vier segmenten de gehele werk- en leefruimte van de kantooromgeving af. 

 

Activiteiten

Met het Orgatec Trend Forum, Insight Cologne - Orgatec Night of Office and Architecture en de Orgatec Boulevard vestigt de organisatie nog meer de aandacht op de veranderende omstandigheden op de werkvloer. In hallen 6, 7, 8, 9, 10.2 en 11.2 staan toonaangevende Duitse en internationale fabrikanten uit de meubel-, verlichtings- en vloerenbranche, lichtfabrikanten, akoestische adviesbureaus, mediaspecialisten en bedrijven die vergadertechnologie leveren. In vergelijking met de vorige editie in 2012 hebben de deelnemende exposanten meer standruimte geboekt. 

 

Het profiel van de beursbezoeker varieert van ondernemers uit startende bedrijven en inkopers, agenten, beslissers uit het MKB tot HR managers uit grote organisaties.

 



Links

www.orgatec.com
www.koelnmesse.de
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.be

Tags

kantoormeubel, kantoorinrichting, bedrijfskantoor, werkruimte, kantooromgeving, werkvloer, kantoor, kantoorfaciliteit, werkplek, werkomgeving, rs vision

Gerelateerd nieuws
 
Frank & Flux met Linteloo
lees verder
Innovatie centraal op beurzen
Techtextil en Texprocess 2026: innovatie, AI en onderzoek versnellen textiel- en interieurtoepassingen
lees verder
Maxima bezoekt meubelmaker Vepa
Koningin Máxima bracht op 1 april een werkbezoek aan Vepa in Hoogeveen. Het bezoek vond plaats binnen het programma van Circulair Groningen Drenthe, waarin bedrijven werken aan een circulaire economie.
lees verder
 
Kleur geeft armaturen karakter
lees verder
Vurige lampencollectie
Tijdens de Milano Design Week presenteert Masiero in zijn showroom de nieuwe Naar-collectie, ontworpen door Scatter d. In de serie hang-, wand- en tafellampen staan materiaalexpressie en lichtwerking centraal.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden