KA Interiør overgenomen

Dinsdag 18 maart 2025

De Deense meubelfabrikant KA Interiør heeft een nieuwe eigenaar. Vivonio Schranksysteme heeft zijn dochteronderneming verkocht aan een niet nader genoemd Deens family office.
KA Interiør overgenomen

De transactie vond plaats als onderdeel van een aandelendeal en omvatte ook de Zweedse dochteronderneming KA Skjutdörrar. KA Interiør, gespecialiseerd in schuifdeurkasten en maatwerkoplossingen, maakte tot voor kort deel uit van de Vivonio Group. Dit moederbedrijf verkeerde sinds november vorig jaar in zwaar weer, waardoor eerder al investeringsoplossingen werden gerealiseerd voor de merken Staud en Leuwico. KA Interiør zelf was niet direct betrokken bij deze herstructurering, maar werd apart verkocht om de toekomst van het bedrijf te waarborgen.

 

De overname werd begeleid door Pluta Management, met steun van Troesser & Co. en Schultze & Braun. KA Interiør richtte zich de afgelopen jaren steeds meer op groei binnen Europa. In juli vorig jaar kondigde het bedrijf nog aan via het nieuwe merk Moltema zijn maatwerkoplossingen voor kasten verder te willen uitrollen in Duitsland en de Benelux.

 

De recente overname brengt mogelijk nieuwe kansen met zich mee. De identiteit en strategie van KA Interiør blijven voorlopig intact, maar het is afwachten hoe het family office de toekomstige groeiplannen zal vormgeven.



Links

www.ka-as.dk

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, project, kantoor, meubel, meubels, meubilair, kast, kasten, inloopkast, kledingkast, personalia, overname, samenwerking, #vivonio. #majamoebel

Gerelateerd nieuws
Faillissement Depot Design
Depot Design, een bekende naam in de Belgische design- en meubelretail en gevestigd in het Brusselse Tour & Taxis, is recentelijk failliet verklaard.
lees verder
Niehoff sluit aan bij Mix+Match
Het gezamenlijke Mix & Match-concept van 3C Gruppe en Rietberger Möbelwerke (RMW) wordt uitgebreid. Vanaf september 2026 sluit ook eetkamermeubelfabrikant Niehoff aan.
lees verder
Traditionele stoel in nieuw jasje
De traditionele stoel uit de Portugese regio Alentejo krijgt een eigentijdse vertaling. Ontwerper Marco Sousa Santos grijpt met de R&B Dining Chair voor Branca Lisboa terug op een vertrouwd meubeltype.
lees verder
Nieuw perspectief op de Ambiente
Ambiente 2027 scherpt focus op interieur en contractmarkt met veel activiteiten op de beursvloer.
lees verder
Is vast meubilair opstal?
[Sponsored artikel] - Van maatwerkkast tot nieuwe leefkeuken: wanneer wordt interieur onderdeel van het huis? Een mooi interieur bestaat allang niet meer alleen uit losse meubels en accessoires.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden