Jong Belgisch talent in Milaan

Dinsdag 14 maart 2023

Belgium is Design biedt in april aan 13 Belgische studios de gelegenheid er hun werk te presenteren tijdens de Salonesatellite.
Jong Belgisch talent in Milaan

Het is ondertussen al de vijftiende keer dat een Belgische delegatie aanwezig is op de Salonesatellite. De kracht van deze collectieve stand van Belgium is Design ligt volgens de organisatie niet alleen in de rijkdom en diversiteit van de door de jury gekozen profielen, maar ook in het feit dat ze geworteld zijn in een ambachtelijke realiteit. Van geweven textiel tot kostbare houtsoorten, van marmerresten tot staal, van traditionele handelingen tot vernieuwde industriële knowhow: de selectie biedt een 'poëtisch' overzicht van Belgisch talent.

 

De talenten gaan volgens Belgium is Design de confrontatie aan met de realiteit van een markt die diepgaande veranderingen ondergaat; een markt waar het maakproces opnieuw centraal staat. In het besef dat echte verandering alleen mogelijk is door te experimenteren en bepaalde praktijken volledig te herzien, keren zij terug naar kleine series en op maat gemaakte producten en stellen de industriële productie ter discussie. Ontdek alle profielen en de portretten van de deelnemers op de website van Belgium is Design.



Links

www.belgiumisdesign.be
www.salonemilano.it

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, slapen, slaap, slaapkamer, beurs, show, event, evenement, showroom, toonzaal, tentoonstelling, huisshow, vakbeurs, vakevenement, vakevent, woonevent, woonbeurs, meubel, tafel, zitmeubel, kast, bijzettafel, salontafel, eetkamer, trend, trends, milaan, woontrends, interieurtrends, #salonedelmobile, #salonesatellite, #belgiumisdesign

Gerelateerd nieuws
Dark introduceert Futako
DARK introduceert FUTAKO, een nieuwe wandarmatuur met een dubbele glasvorm en warme lichtspreiding. De lamp is ontwikkeld voor onder meer hospitality- en residentiële interieurs.
lees verder
Koeka failliet
Over Koeka, een handelsfirma in knuffelzachte babyproducten uit Weesp, is begin deze week het faillissement uitgesproken. Het bedrijf leverde ledikantjes, reiswiegen, dekens en kleding voor baby's.
lees verder
 
Nieuwe naam Onderhoudnl
lees verder
Broos herstel woonbranche
Nederlanders geven minder uit aan woonartikelen. Woonwinkels kampen daardoor met dalende rendementen of gaan failliet en zijn zoekende naar nieuwe wegen om de omzet te verhogen.
lees verder
R+T 2027 focust op duurzame gevels
Van modulaire rolluiksystemen tot slimme zonwering: tijdens R+T 2027 staan oplossingen centraal voor energiezuinige en klimaatbestendige gebouwschillen. De vakbeurs vindt plaats van 15 tot en met 19 februari 2027 in Stuttgart.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden