Jong Belgisch talent in Milaan

Dinsdag 14 maart 2023

Belgium is Design biedt in april aan 13 Belgische studios de gelegenheid er hun werk te presenteren tijdens de Salonesatellite.
Jong Belgisch talent in Milaan

Het is ondertussen al de vijftiende keer dat een Belgische delegatie aanwezig is op de Salonesatellite. De kracht van deze collectieve stand van Belgium is Design ligt volgens de organisatie niet alleen in de rijkdom en diversiteit van de door de jury gekozen profielen, maar ook in het feit dat ze geworteld zijn in een ambachtelijke realiteit. Van geweven textiel tot kostbare houtsoorten, van marmerresten tot staal, van traditionele handelingen tot vernieuwde industriële knowhow: de selectie biedt een 'poëtisch' overzicht van Belgisch talent.

 

De talenten gaan volgens Belgium is Design de confrontatie aan met de realiteit van een markt die diepgaande veranderingen ondergaat; een markt waar het maakproces opnieuw centraal staat. In het besef dat echte verandering alleen mogelijk is door te experimenteren en bepaalde praktijken volledig te herzien, keren zij terug naar kleine series en op maat gemaakte producten en stellen de industriële productie ter discussie. Ontdek alle profielen en de portretten van de deelnemers op de website van Belgium is Design.



Links

www.belgiumisdesign.be
www.salonemilano.it

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, slapen, slaap, slaapkamer, beurs, show, event, evenement, showroom, toonzaal, tentoonstelling, huisshow, vakbeurs, vakevenement, vakevent, woonevent, woonbeurs, meubel, tafel, zitmeubel, kast, bijzettafel, salontafel, eetkamer, trend, trends, milaan, woontrends, interieurtrends, #salonedelmobile, #salonesatellite, #belgiumisdesign

Gerelateerd nieuws
 
Runa groeit mee met het licht
lees verder
Warmte buiten, frisse lucht binnen
[Sponsored artikel] - Warme zomerdagen wisselen elkaar vlot af met milde, natte winters. Die schommelingen maken het vaak lastig om het binnen in huis aangenaam te houden. Hoe ben je klaar voor elk seizoen?
lees verder
>1.000 Merken op Trendz/Showup
Met ruim 360 exposanten is de beursvloer volledig gevuld en het aantal deelnemers verder gegroeid. Trendz/Showup brengt meer dan 1.000 labels samen van aanbieders in home, flowers, gifts, jewelry, kitchen & tableware, kids en stationery.
lees verder
Acquisitie door Deli Home
Deli Home versterkt haar positie in Spanje met de voorgenomen overname van Amargós, een fabrikant van deurkozijnen.
lees verder
 
Easyfairs neemt Xpo over
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden