Jong Belgisch talent in Milaan

Dinsdag 14 maart 2023

Belgium is Design biedt in april aan 13 Belgische studios de gelegenheid er hun werk te presenteren tijdens de Salonesatellite.
Jong Belgisch talent in Milaan

Het is ondertussen al de vijftiende keer dat een Belgische delegatie aanwezig is op de Salonesatellite. De kracht van deze collectieve stand van Belgium is Design ligt volgens de organisatie niet alleen in de rijkdom en diversiteit van de door de jury gekozen profielen, maar ook in het feit dat ze geworteld zijn in een ambachtelijke realiteit. Van geweven textiel tot kostbare houtsoorten, van marmerresten tot staal, van traditionele handelingen tot vernieuwde industriële knowhow: de selectie biedt een 'poëtisch' overzicht van Belgisch talent.

 

De talenten gaan volgens Belgium is Design de confrontatie aan met de realiteit van een markt die diepgaande veranderingen ondergaat; een markt waar het maakproces opnieuw centraal staat. In het besef dat echte verandering alleen mogelijk is door te experimenteren en bepaalde praktijken volledig te herzien, keren zij terug naar kleine series en op maat gemaakte producten en stellen de industriële productie ter discussie. Ontdek alle profielen en de portretten van de deelnemers op de website van Belgium is Design.



Links

www.belgiumisdesign.be
www.salonemilano.it

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, slapen, slaap, slaapkamer, beurs, show, event, evenement, showroom, toonzaal, tentoonstelling, huisshow, vakbeurs, vakevenement, vakevent, woonevent, woonbeurs, meubel, tafel, zitmeubel, kast, bijzettafel, salontafel, eetkamer, trend, trends, milaan, woontrends, interieurtrends, #salonedelmobile, #salonesatellite, #belgiumisdesign

Gerelateerd nieuws
Vernieuwde site Woonindustrie
De Woonindustrie presenteert met trots haar volledig vernieuwde website met een moderne uitstraling, verbeterde navigatie en biedt interieurprofessionals alle actuele informatie over het centrum, de deelnemende merken en de komende events.
lees verder
Stijging inflatie en consumptie
De inflatie in juni bleef in Nederland hoog, terwijl de consumptie over mei een lichte groei laten zien in zowel omzet als in volume.
lees verder
 
HMC kunst door vakmanschap
lees verder
Joli presenteert Tendo
Het Belgische meubelmerk Joli voegt een nieuw designstatement toe aan zijn collectie: Tendo. Deze tafel is volgens het bedrijf meer dan een gebruiksvoorwerp – het is een sculptuur in de ruimte.
lees verder
Modint pleit voor circulaire bedrijven
Modint roept politici op: 'Stop met circulaire bedrijven langs een lineaire meetlat te leggen.' En: 'Ze moeten ruimte krijgen voor hun innovatieve businessmodellen.'
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden