Ja, de Imm gaat door!

Woensdag 23 september 2020

Door de Corona-pandemie worden er veel vragen gesteld of er beurzen in Keulen georganiseerd kunnen worden. Het antwoord is: ja! De Imm Cologne in januari 2021 gaat door!
Ja, de Imm gaat door!

Recent liet de Messe Frankfurt weten dat er tot en met het eerste kwartaal van 2021 in Frankfurt geen beurzen meer georganiseerd zullen worden.

De Koelnmesse liet daarentegen direct weten daar, net als de Duitse overheid, heel anders over te denken. Een beurs is immers geen voetbalwedstrijd of festival. Daarom heeft de Duitse ook toestemming gegeven om weer beurzen te organiseren. De eerste grote hebben inmiddels plaatsgevonden.

Die toestemming geldt ook dus voor de Imm Cologne en Living Kitchen 2021 in Keulen, zo laat Rob Schotema van RS Vision, de Nederlandse vertegenwoordiger van de Koelnmesse weten. De Imm wordt dus 'gewoon' van 18-24 januari in Keulen gehouden. Dat kan ook veilig! In nauwe samenwerking met het ministerie van Volksgezondheid en de deelstaat Noordrijn-Westfalen zijn de BeSafe4Buinsess-Guidelines uitgewerkt.

De beurs is er ook voor iedereen: de Duitse regering heeft besloten dat exposanten en bezoekers naar Duitsland kunnen reizen, zelfs uit een land met code oranje. Deelname of bezoek aan de beurs wordt namelijk aangemerkt als een urgente noodzaak om te reizen. Op de website van het verantwoordelijke ministerie wordt dit verder uitgelegd.


Tijdens de Imm cologne en Living Kitchen zijn er zelfs zowel B2B- als B2C-dagen. Dat kan omdat het gehele complex genoeg ruimte biedt voor hetzelfde aantal bezoekers als in het verleden naar de beurs is gekomen. Wel er wordt overgegaan op een systeem van dagkaarten die worden gekoppeld aan een ingang (Noord, Zuid, Oost of West). Alleen online-registratie is mogelijk, tickets ter plaatse kopen en 's zondags al bezoek ontvangen kan niet meer.


Daarnaast ontwikkelt Koelnmesse momenteel een anonieme - op GPS gebaseerde -mobiele app, die aangeeft waar de hotspots zijn. Door middel van een heatmap kan, waar nodig, door de beveiliging direct ingegrepen worden.


Het is duidelijk dat er een aantal uitdagingen zijn en dat de beurs minder mondiaal zal zijn als normaal. Naar iedereen kijkt er in ieder geval naar uit om elkaar in Keulen weer persoonlijk te ontmoeten.



Links

www.imm-cologne.com
www.imm-cologne.de
www.pure.imm-cologne.de
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.de

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, e-commerce, online, internetshop, congres, meubelcongres, netwerk, bijeenkomst, symposium, meubelhandelaar, winkelier, retail, design, designmeubel, meubelbeurs, meubelvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, imm, meubilair, woonkamer, slapen, slaapkamer, matras, slaapsysteem, textiel, behang, vloer, verlichting, accessoire, badkamer, projectinrichting, stof, behang, wandbekleding, karpet, RS Vision Expo, koeln, keulen, koelnmesse, messe, Köln, KölnMesse, Living Interiors, project, kantoor, huisshow, evenement, stoel, fauteuil, tafel, bank, indoor, outdoor, binnen, buiten, tuin, tuinmeubel, garden, serre, lounge, ontwerp, talent, #imm, #imm21, #imm2021, #immcologne, #dashaus

Gerelateerd nieuws
 
Loungefauteuil Teodora
lees verder
Nieuwe directeur CBM
Jelle Boonstra wordt per 1 september de nieuwe directeur van Koninklijke CBM, de Nederlandse Branchevereniging voor Interieurbouw en Meubelindustrie.
lees verder
Matrassenfabriek failliet door FNV
De vakbond FNV heeft het faillissement aangevraagd van matrassenfabriek Aquinos in Kesteren, voorheen bekend als Recticel, dat schuim produceerde voor vooral meubels en matrassen, onder meer voor Beka en Lattoflex.
lees verder
Elegant comfort in bochtvorm
Gebrüder Thonet Vienna presenteert Kipferl, een nieuwe stoel en armstoel ontworpen door het New Yorkse Antenna Studio. Oorspronkelijk ontworpen voor het Wiener Konzerthaus-restaurant, is Kipferl vanaf Salone del Mobile 2025 onderdeel van de vaste collectie.
lees verder
 
Faillissement Riviera Maison
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden