Italiaanse luxe bij Zanette

Woensdag 10 maart 2021

Zanette is een label van de Italiaanse meubelfabrikant Tomasella dat zowel high-end dag- als nachtmeubelen in het programma heeft.
Italiaanse luxe bij Zanette
Italiaanse luxe bij Zanette Italiaanse luxe bij Zanette Italiaanse luxe bij Zanette Italiaanse luxe bij Zanette Italiaanse luxe bij Zanette

Zanette produceert modulaire systemen, opbergmeubelen, inloopkasten, bedden, stoelen, tafels en poefs, waarbij maatwerk mogelijk is. Het label is onderdeel van de Tomasella-groep dat meer dan vijftig jaar bestaat.

De meubelen worden niet alleen gemaakt met vakmanschap, maar met technische snufjes om een esthetisch mooier resultaat en hogere functionaliteit te verkrijgen. Voorbeelden zijn magnetische schokdempers op de schuifsystemen, geruisloos openen en sluiten, spiegels en glazen die gelijk met het profiel zijn geïnstalleerd en praktische instelmechanismen voor een groter montagegemak.

In 2020 is Zanette gestart met een re-branding om zich beter te kunnen richten op het vervullen van de wensen van een - naar eigen zeggen - groeiende internationale klantenkring, die veeleisend is.

V.D.A. (geen website bekend; Willy van den Abeele, +32 (0)475 - 67 42 84) is de Belux-agent voor Zanette. Voor Nederland wordt verwezen naar Houweling Interieur uit Leiden.



Links

www.houwelinginterieur.nl
www.tomasella.it/en
www.zanette.it

Tags

Nieuws, noviteit, interieur, design, inrichting, meubel, meubelen, wonen, woning, woon, interieur, inrichting, nieuws, bank, lounge, zitmeubel, zit, relax, bed, ledikant, kast, inloop, stoel, opbergmeubel, inloopkast, tafel, poef, #houwelinginterieur, #tomasella, #zanette

Gerelateerd nieuws
Wood Loop stopt
De organisatie achter Wood Loop stelt dat Nederland nog niet klaar is voor een ketenaanpak, zoals die is ontwikkeld.
lees verder
Archeo speelt met imperfectie
Magis presenteerde de nieuwe Archeo-collectie van Jaime Hayon tijdens de Milan Design Week 2026. De serie bestaat uit multifunctionele objecten die balanceren tussen sculptuur, bijzettafel en kruk.
lees verder
 
Sail - akoestiek en indeling
lees verder
Toch weer nieuwe baan
Bram Kropmans is een jaar met pensioen geweest, maar heeft besloten om weer aan de slag te gaan bij Cartel Bedding.
lees verder
Heropening Goossens Nuenen
Goossens Wonen & Slapen heropent eind mei zijn compleet vernieuwde woon- en slaapwinkel in Nuenen.

lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden