Italiaanse luxe bij Zanette

Woensdag 10 maart 2021

Zanette is een label van de Italiaanse meubelfabrikant Tomasella dat zowel high-end dag- als nachtmeubelen in het programma heeft.
Italiaanse luxe bij Zanette
Italiaanse luxe bij Zanette Italiaanse luxe bij Zanette Italiaanse luxe bij Zanette Italiaanse luxe bij Zanette Italiaanse luxe bij Zanette

Zanette produceert modulaire systemen, opbergmeubelen, inloopkasten, bedden, stoelen, tafels en poefs, waarbij maatwerk mogelijk is. Het label is onderdeel van de Tomasella-groep dat meer dan vijftig jaar bestaat.

De meubelen worden niet alleen gemaakt met vakmanschap, maar met technische snufjes om een esthetisch mooier resultaat en hogere functionaliteit te verkrijgen. Voorbeelden zijn magnetische schokdempers op de schuifsystemen, geruisloos openen en sluiten, spiegels en glazen die gelijk met het profiel zijn geïnstalleerd en praktische instelmechanismen voor een groter montagegemak.

In 2020 is Zanette gestart met een re-branding om zich beter te kunnen richten op het vervullen van de wensen van een - naar eigen zeggen - groeiende internationale klantenkring, die veeleisend is.

V.D.A. (geen website bekend; Willy van den Abeele, +32 (0)475 - 67 42 84) is de Belux-agent voor Zanette. Voor Nederland wordt verwezen naar Houweling Interieur uit Leiden.



Links

www.houwelinginterieur.nl
www.tomasella.it/en
www.zanette.it

Tags

Nieuws, noviteit, interieur, design, inrichting, meubel, meubelen, wonen, woning, woon, interieur, inrichting, nieuws, bank, lounge, zitmeubel, zit, relax, bed, ledikant, kast, inloop, stoel, opbergmeubel, inloopkast, tafel, poef, #houwelinginterieur, #tomasella, #zanette

Gerelateerd nieuws
 
Doorstart Riviera Maison?
lees verder
Showroom De Machinekamer
Meubelwinkel De Machinekamer opent een derde showroom, dit keer in Rotterdam. De Machinekamer biedt een unieke combinatie van vintage én nieuw design meubels.
lees verder
FNV akkoord CAO meubel
FNV-leden akkoord met cao-eindbod interieurbouw en meubelindustrie, zodat eventuele acties definitief geschrapt zijn.
lees verder
2e Sofacompany in A'dam
Sofacompany blijft groeien, in Nederland krijgt het bedrijf een vijfde vestiging. Dit is de tiende winkel in de Benelux.
lees verder
Afscheid CEO Fonq
Itai Gross neemt afscheid van FonQ/Navudi: ‘Klaar voor een nieuw hoofdstuk’
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden