Introducties en aanvullingen Umage

Woensdag 23 augustus 2023

Umage presenteert dit najaar verschillende nieuwe ontwerpen en verbeterde kleuren.
Introducties en aanvullingen Umage
Introducties en aanvullingen Umage Introducties en aanvullingen Umage Introducties en aanvullingen Umage Introducties en aanvullingen Umage

De Socialite collectie bestaat uit een barkruk en een counterkruk. De Socialite (foto 1) is gemaakt van massief eikenhout en afgewerkt met een stijlvolle messing voetensteun en haak, om een jas of tas aan op te hangen. Met een gebogen zitting en een voetsteun in messing is het ontwerp volgens Umage gemaakt om comfortabel te zitten, of je nu cocktails drinkt in een hotelbar of geniet van een informeel samenzijn bij het aanrecht.

 

De Heart'n'Soul collectie (foto 2) is een collectie waar vorm en functie elkaar. Met de toevoeging van Fenix® nanolaminaat tafelbladen op de Heart'n'Soul eettafel en consoletafel, worden hun functionaliteit en duurzaamheid naar nieuwe hoogten gebracht, zo zegt Umage. Om de bestaande uitvoering in eiken aan te vullen, introduceert het bedrijf drie kleuren: Wolkengrijs, mosgroen en obsidiaanzwart.

 

Umage introduceert vier nieuwe kleuren van de eigen Horizons stoffen in de collecties The Reader en A Conversation Piece (foto 3). De kleuren - zomerglans, mokka, ochtendweiden en mandarijn – staan voor de wisselende seizoenen. De Horizons stoffen zijn gerecycled van plastic afval en gecertificeerd met Global Recycled Standard en Standard 100 van Oeko-Tex, waardoor ze voldoen aan strenge sociale en milieu-eisen.

 

Om te zorgen voor een designkeuze die past bij diverse behoeften en stijlen, verwelkomt Umage zes nieuwe deurvarianten in de One More Look spiegelcollectie (foto 4); nuance rose, nuance orange, nuance mist, nuance olive, volledig eiken en de Venetiaanse rieten deur. De spiegel is voorzien van een legplank en een kastje met een handspiegel en een leren dienblad.

 

De haak Butterflies (foto 5) heeft twee vleugels en is ontworpen voor het ophangen van jassen en sjaals. Butterflies is nu verkrijgbaar in een reeks nieuwe kleuren die volgens Umage in elk interieur passen: nuance oranje, nuance roos, nuance mist en nuance olijf.



Links

www.umage.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, meubel, decoratie, accessoires, verlichting, licht, #umage, #vitacopenhagen

Gerelateerd nieuws
Nieuwe namen voor Brussel
Meubelbeurs Brussel krijgt van 8 tot en met 11 november verschillende nieuwe namen en collecties op de beursvloer. Onder meer Theuns, Novomera, AJ Living en Pilloking laten zien waarmee zij het nieuwe meubelseizoen ingaan.
lees verder
 
Waardevol ontmoetingsplatform
lees verder
Fusie in de zonwering
Inhuis Plaza en Zon en Scherm bundelen krachten door middel van een fusie. Beide zijn actief in zonwering en raamdecoratie.
lees verder
Zuiver laat meubels meebewegen
Zuiver introduceert een nieuwe collectie binnen de campagne ‘Made for Every Moment’. Nieuwe uitvoeringen van bekende stoelen, een lampencollectie en een booglamp sluiten aan bij het idee dat meubels door de jaren heen van plek en functie kunnen veranderen.
lees verder
 
BNI aan boord bij River Event
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden