Intr gaat sluiten

Donderdag 10 december 2020

Binnenkort gaat Intr tijdelijk sluiten. En recent werd bekend dat de groothandel uit Deventer het vloerassortiment heeft uitgebreid met een nieuw label.
Intr gaat sluiten

Zowel de hoofdvestiging in Deventer als de andere vestigingen van Intr zijn van 24-28 december gesloten voor inventarisatie. Ook op oudjaar blijft alles dicht. Uitleveren op deze dagen is dus niet mogelijk.

Daarnaast werd een paar weken terug aangekondigd dat Intr het tapijttegellabel Modulyss in Nederland gaat vertegenwoordigen. Modulyss (zie foto) is sinds 2010 een van de tapijtmerken van de in moeilijkheden verkerende Balta Group uit Sint Baafs-Vijve.

Modulyss uit Zele werd eerder in Nederland verkocht door Gebrs. Willard uit Naarden. Andere tapijtlabels van de Balta Group zijn Balta Carpets, ITC, Arc Edition, Bentley (overgenomen in 2017) en Captiqs.



Links

www.arcedition.com
www.baltagroup.com
www.bentleymills.com
www.captiqs.com
www.intr.nl
www.itccarpets.com
www.modulyss.com
www.willard.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloer, vloerbedekking, tapijt, kamerbreed, pvc, lvt, vinyl, stroken, strook, click, klik, plank, parket, tegel, stoffering, leggen, tapijttegel, #arcedition, #baltagroup, #bentleymills, #captiqs, #itccarpets, #modulyss, #intr, #willard

Gerelateerd nieuws
 
Hometex niet in winter
lees verder
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder
Bekende textielmerken overgenomen
De Vespo Groep neemt een aantal bekende textielmerken - waaronder Cinderella, Damai, DDDDD, en Seahorse - over van Dutch Home Company om deze verder uit te gaan bouwen.
lees verder
Overname afgerond
Overname Leen Bakker en Kwantum is afgerond en deze worden definitief overgenomen van Gilde Equity.
lees verder
 
Jubileumjaar Heditex
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden