Interzum was 'Spitze'

Zaterdag 09 mei 2015

Interzum bleek top! Met meer dan 57.500 bezoekers uit 143 landen steeg het aantal bezoekers met 8,5%. Dat zorgde voor een uitstekende sfeer bij de exposanten.
Interzum was 'Spitze'
Interzum was 'Spitze' Interzum was 'Spitze' Interzum was 'Spitze' Interzum was 'Spitze' Interzum was 'Spitze'

Dat is de conclusie van de organisatie die, ondanks de treinstaking in geheel Duitsland gedurende de beurs, zeer tevreden is met dit resultaat. Het geeft volgens managing director van KölnMesse, Catherine C. Hamma, ook het belang van Interzum voor de industrie aan. En samen met Orgatec en IMM de positie van de KölnMesse als belangrijke vakbeurslocatie voor meubelen en interieur.

Met 41.000 (ca. 17% meer) bezoekers uit het buitenland (71%) werd het internationale karakter van Interzum benadrukt. Het aantal exposanten bleef nagenoeg gelijk, het aantal vierkante meter nam wel (met 8,5%) toe.

Overzicht Trends Interzum:
- Individualisering: Diversiteit op alle gebieden. Nieuwe, gedurfde combinaties, gekke ideeën, kleuren, ontwerpen, stijlen, patronen.
- Materiaal besparingen: Van schroeven, lichtgewicht panelen, leder snijden tot intelligent schuim de op basis van patronen in de natuur; met holtes maar toch stabiel.
- Behoud van natuurlijke hulpbronnen: technische ontwikkeling van materialen, productie en recycling processen.
- Demografische veranderingen/mobiliteit: Sta-op hulpen, beslag voor eenvoudig demonteren en transport van bankstellen, eenvoudige bediening en comfort.
- Connectiviteit: Apps, Bluetooth en Wi-Fi voor lichtregeling, in hoogte verstelbare meubels. Meer software voor individuele bestellingen, bijvoorbeeld: matras hardheid.
- Technologieën van de toekomst: 3-D printer: Een technologie die steeds gewoner begint te worden bij de productie en vooral bij het ontwerpen van collecties.

Video-impressie
(1:40min.)


De volgende Interzum vindt plaats van 16-19 mei 2017.



Links

www.interzum.de
www.koelnmesse.de
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.be

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, design, designmeubel, meubelbeurs, meubelvakbeurs, meubilair, woonkamer, slapen, slaapkamer, badkamermeubilair, matras, slaapsysteem, textiel, behang, vloer, verlichting, accessoire, badkamer, projectinrichting, RS Vision Expo, Interzum, plaatmateriaal, beslag, koeln, koelnmesse, messe, Köln, KölnMesse

Gerelateerd nieuws
 
Ada krijgt nieuwe eigenaar
lees verder
Meer omzet, minder verlies Xenos
Uit de jaarcijfers van Xenos blijkt dat de omzet vorig jaar is toegenomen, maar dat er nog steeds verlies wordt geleden.
lees verder
Himolla schrapt 175 banen
Himolla heeft met de ondernemingsraad overeenstemming bereikt over een belangrijk deel van het herstructureringsplan. In Taufkirchen verdwijnen 175 van de 714 banen en stopt de eindassemblage.
lees verder
Incoda in de startblokken
Incoda 2026 staat in de startblokken: drie dagen inspiratie, innovatie en ontmoetingen voor de complete interieurbranche in Gorinchem.
lees verder
 
3C op Möbelmeile en terug naar NL
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden