Interluebke weer verkocht

Donderdag 18 augustus 2022

De ondernemersfamilie Schramm heeft Interlübke verkocht. Domovari is de nieuwe eigenaar van de fabrikant uit Rheda-Wiedenbrück. Dit bedrijf vervaardigt al meer dan 20 jaar badkamermeubels in de productielocatie in Krefeld.
Interluebke weer verkocht

Na het faillissement in 2012 en turbulente tijden met wisselende eigenaren nam familiebedrijf Schramm Interlübke in 2018 over. Daarna is het bedrijf volgens hen weer winstgevend geworden. Er zijn ongeveer 160 medewerkers in dienst bij de fabrikant.

 

Volgens Schramm is de huidige verkoop aan Domovari 'de logische volgende stap om het traditionele Westfaalse bedrijf veilig te stellen'. Sinds 1 september 2021 heeft de 39-jarige Sebastian Freund de leiding over Interlübke, het is niet bekend of dat zo blijft.



Links

www.interluebke.de
www. domovari.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, project, meubel, meubels, kast, meubilair, verkoop, verkocht, fusie, acquisitie, overgenomen, overname, interlubke, interlübke, interluebke, schramm, domovari, #domovari, #interluebke, #interlubke

Gerelateerd nieuws
Design Meesterwerk
Jori introduceert met Andante een relatief lichte relaxfauteuil die gepositioneerd moet worden als een design meesterwerk, ontworpen door Jean-Pierre Audebert.
lees verder
Interesse in Fonq
De curatoren melden dat er veel interesse is in de woonwebshop Fonq uit Utrecht die eind maart failliet is gegaan. Een doorstart is dus mogelijk.
lees verder
 
Van der Veen nieuwe ceo Eichholtz
lees verder
Huus in de problemen
Woonwinkel Huus balanceert op rand van faillissement. De snelle groei heeft veel problemen in organisatie en liquiditeit veroorzaakt.
lees verder
Veranderingen interieurketen
De woonwinkel onder druk: verschuivende macht in de interieurketen, zo wordt gesteld in een artikel van De Interieurclub.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden