Interim directeur Tendence

Maandag 14 mei 2018

Susanne Schlimgen is sinds 1 mei de waarnemend directeur van de decoratiebeurs Tendence van de Messe Frankfurt.
Interim directeur Tendence

Susanne Schlimgen (foto) werkt sinds 2002 in verschillende functies bij Messe Frankfurt. Tot haar benoeming tot directeur van Tendence was zij coördinator voor de regionale orderbeurs Nordstil. Van 2007 tot 2011 was zij verantwoordelijk voor het gedeelte Giving van de internationale markten voor zowel Ambiente en Tendence.

Schlimgen neemt de taak tijdelijk over vanwege het ouderschapsverlof van Bettina Bär, die sinds 2016 het Tendence team leidt. Tendence opent zijn deuren van 30 juni tot 3 juli 2018.




Links

www.messefrankfurt.be
www.messefrankfurt.nl
www.messefrankfurt.com
www.tendence.messefrankfurt.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, binnen, huis, decoratie, interieurdecoratie, woonaccessoire, woondecoratie, accessoire, outdoor, tuin, buiten, meubel, parasol, bbq, barbecue, consumentengoederen, beurs, tentoonstelling, show, event, evenement, #tendence18, tendence, #messefrankfurt

Gerelateerd nieuws
Lekkage kost echt: duur herstel
[Sponsored artikel] - Een klein scheurtje in een leiding lijkt onschuldig. Totdat je ontdekt dat er vocht in je muur zit, het parket opbolt of er ineens schimmel verschijnt. Dan ontdek je wat een lekkage écht kost: duur herstel!
lees verder
Uitkijken naar Najaarsvakdagen
De voorbereidingen voor de Najaarsvakdagen 2025 zijn in volle gang. De Woonindustrie zet in op een inspirerende vakbeurs waar interieurprofessionals kunnen rekenen op een krachtig aanbod van merken in meubelen, verlichting, design, accessoires, slaapcomfort, vloeren en wand- en raamdecoratie.
lees verder
Nieuwe commissaris EK retail
Ondernemer Paul Berden van de bekende winkelketen Berden uit Venlo-Blerick treedt toe tot Raad van Commissarissen van EK Retail.
lees verder
Casa failliet
Woonwinkelketen Casa is dinsdag officieel failliet verklaard. De Nederlandse winkels zijn woensdagochtend niet meer opengegaan. Een dramatische wending, maar geen onverwachte, sinds het faillissement van het Belgische moederbedrijf in maart.
lees verder
Nieuwe compacte spiegels
Vier bestaande spiegelontwerpen van Deknudt zijn vanaf nu verkrijgbaar in een kleiner formaat. Dit geldt voor de modellen Gallery S, Matin S, Calco Round en Ray S.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden