Interieurretail november stabiel

Maandag 03 januari 2022

De Nederlandse detailhandel heeft in november 5,2% meer omgezet, meldt het CBS. Het verkoopvolume was 2,6% hoger, waarbij de inflatie dus duidelijk zichtbaar wordt. De interieur retail bleef stabiel.
Interieurretail november stabiel
Interieurretail november stabiel Interieurretail november stabiel

De omzet van de non-foodsector groeide met 7,4%, food bleef gelijk. Ten opzichte van november 2019 lag de omzet van non-foodwinkels in november 2021 opnieuw ruim 14% hoger. Vooral kledingwinkels (+26,6%) en de winkels in schoenen en lederwaren (+26,8%) deden het net als vorige maand uitstekend.

Drogisterijen (+12,8%) en winkels in recreatieartikelen (+8,3%) lieten ook mooie groeicijfers zien. Winkels in doe-het-zelfartikelen, keukens en vloeren (+0,3%) Winkels in meubels en woninginrichting (1,3%) bleven nipt aan de goede kant van de streep. Consumentenelektronica en witgoed (-10,6%) daalde opnieuw.

De groei van de online omzet lijkt in de pas mee te gaan lopen: via pure webshops werd in november 8,6% meer verkocht dan een jaar eerder. Multi-channelers boekten een plus van 1,1%, totaal kwam uit op 5,2%, precies gelijk aan de groei van de retail totaal dus.



Links

www.cbs.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woning, wonen, woninginrichting, vertrouwen, economie, indicator, consumptie, consument, uitgaven, bestedingen, consumentenvertrouwen, koopbereidheid, omzet, detailhandel, woninginrichting, retail, winkel, prijzen, shop, outlet, webwinkel, online, non-food, duurzaam, duurzame consumptiegoederen, #cbs

Gerelateerd nieuws
Nieuwe zitcollecties Segis
De Italiaanse meubelfabrikant Segis breidt zijn collectie uit met meerdere zitoplossingen voor uiteenlopende omgevingen. De nieuwe en doorontwikkelde series richten zich op werkplekken, wooninterieurs en hospitality, met aandacht voor comfort, variatie en materiaalgebruik.
lees verder
Olympisch Glas Italia
Tijdens de XXV Olympische Winterspelen Milano Cortina 2026 is Glas Italia opnieuw betrokken bij het project Casa Italia. Het merk levert meubelontwerpen voor de locaties in Milaan en Cortina d’Ampezzo, waar sport, cultuur en design samenkomen.
lees verder
 
Heditex contactpersoon Noord-Holland
lees verder
Lagere groei aantal woningen
Dit is het derde jaar op rij met minder woningen erbij, ook het aantal gebouwde nieuwbouwwoningen in Nederland blijft achter bij de verwachtingen.
lees verder
 
Trendz afgesloten
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden