Interieurretail november stabiel

Maandag 03 januari 2022

De Nederlandse detailhandel heeft in november 5,2% meer omgezet, meldt het CBS. Het verkoopvolume was 2,6% hoger, waarbij de inflatie dus duidelijk zichtbaar wordt. De interieur retail bleef stabiel.
Interieurretail november stabiel
Interieurretail november stabiel Interieurretail november stabiel

De omzet van de non-foodsector groeide met 7,4%, food bleef gelijk. Ten opzichte van november 2019 lag de omzet van non-foodwinkels in november 2021 opnieuw ruim 14% hoger. Vooral kledingwinkels (+26,6%) en de winkels in schoenen en lederwaren (+26,8%) deden het net als vorige maand uitstekend.

Drogisterijen (+12,8%) en winkels in recreatieartikelen (+8,3%) lieten ook mooie groeicijfers zien. Winkels in doe-het-zelfartikelen, keukens en vloeren (+0,3%) Winkels in meubels en woninginrichting (1,3%) bleven nipt aan de goede kant van de streep. Consumentenelektronica en witgoed (-10,6%) daalde opnieuw.

De groei van de online omzet lijkt in de pas mee te gaan lopen: via pure webshops werd in november 8,6% meer verkocht dan een jaar eerder. Multi-channelers boekten een plus van 1,1%, totaal kwam uit op 5,2%, precies gelijk aan de groei van de retail totaal dus.



Links

www.cbs.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woning, wonen, woninginrichting, vertrouwen, economie, indicator, consumptie, consument, uitgaven, bestedingen, consumentenvertrouwen, koopbereidheid, omzet, detailhandel, woninginrichting, retail, winkel, prijzen, shop, outlet, webwinkel, online, non-food, duurzaam, duurzame consumptiegoederen, #cbs

Gerelateerd nieuws
Nieuwe directeur Wittmann
Wittmann Möbelwerkstätten krijgt een nieuwe algemeen directeur: Alice Wittmann, de achter-achterkleindochter van de oprichter. Zij neemt de leiding over met verantwoordelijkheid voor marketing, productontwikkeling en verkoop.
lees verder
Steigerhouten meubels lenteklaar?
[Sponsored artikel] - De winter is helaas nog niet voorbij. We moeten nog leven met een grijze lucht, koude wind en warme kleding. Toch kan jezelf al op de lente voorbereiden.
lees verder
Interesse R+T Asia groeit
De Europese interesse van vakpubliek voor de zonwering-, deuren- en poorten-industriebeurs R+T Asia vakbeurs in Shanghai groeit.
lees verder
 
Premium presentatie Coretec werkt
lees verder
Wereldwijd ontmoetingspunt
Frankfurt bevestigt haar positie als wereldwijd ontmoetingspunt voor interieur, design en projectinrichting met de beurzen Ambiente, Christmasworld en Creativeworld.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden