Interieuromzet Q3 weer uitstekend

Donderdag 05 december 2019

De Nederlandse detailhandel heeft in het derde kwartaal van 2019 3,7% meer omzet geboekt dan in hetzelfde kwartaal in 2018. En opnieuw doet de interieurbranche het veel beter.
Interieuromzet Q3 weer uitstekend
Interieuromzet Q3 weer uitstekend Interieuromzet Q3 weer uitstekend Interieuromzet Q3 weer uitstekend

De omzet van de detailhandel is al bijna zes jaar elk kwartaal hoger dan in hetzelfde kwartaal een jaar eerder (foto 1).

Non-food kwam totaal op +3,0%, ondanks aanhoudende daling bij kleding (-0,4%), schoen (-0,5%), consumentenelectronica (-2,1%) en vooral speelgoed (-18,0%!). Vooral meubelwinkels (+8,5%) en doe-het-zelfwinkels (inclusief keukens en vloeren) (+8,1%) deden het weer uitstekend(foto 2).

Via pure webshops werd in het eerste kwartaal 17,5% meer verkocht dan een jaar eerder. Multi-channelers boekten een plus van 21,7%, totaal kwam is uit op 14,9% (foto 3).

Het vertrouwen van de ondernemers in de detailhandel is begin derde kwartaal van dit jaar in tegen stelling tot drie maanden geleden weer gestegen en steeg van 7,6 naar 12,9 (foto 4).



Links

www.cbs.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woning, wonen, woninginrichting, vertrouwen, economie, indicator, consumptie, consument, uitgaven, bestedingen, consumentenvertrouwen, koopbereidheid, omzet, detailhandel, woninginrichting, retail, winkel, prijzen, shop, outlet, webwinkel, online, non-food, duurzaam, duurzame consumptiegoederen, #cbs, #interieuromzet

Gerelateerd nieuws
Onderzoek toekomst Home Fashion Group
Verschillende media melden dat er een onderzoek is gestart naar de toekomst van Leen Bakker en Kwantum.
lees verder
Sterke toevoegingen Dromenland
Dromenland blijft groeien. Het slapencollectief op de tweede etage van De Woonindustrie breidt zich opnieuw uit met enkele sterke namen. De meest opvallende: DBC (M line), dat na twee jaar terugkeert naar De Woonindustrie.
lees verder
 
Nieuw merkverhaal Kobe
lees verder
Stoel en tafel van massief hout
After door Michael Anastassiades is een nieuwe serie die het verleden, heden en de toekomst van Fritz Hansen verbindt.
lees verder
Coretec wijzigt distributiestrategie
Coretec, specialist in premium watervaste hout- en tegelvloeren, heeft haar distributiestrategie in Nederland aangepast om haar positie op de Nederlandse markt te versterken. De distributie via Intr is stopgezet.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden