Interfloor vernieuwt Dynamic Wood

Dinsdag 18 februari 2020

De vinylvloerbedekking Dynamic Wood is volgens Interfloor al jaren een succesvolle en populaire collectie. Nu is deze vernieuwd met nieuwe houtdessins.
Interfloor vernieuwt Dynamic Wood
Interfloor vernieuwt Dynamic Wood Interfloor vernieuwt Dynamic Wood

De gemakkelijk te onderhouden en waterbestendige Dynamic collectie met de sterke Black Tex Backing van Interfloor is een pvc-designvloer op 400 cm breed. Mede dankzij de matte uitstraling en voelbare ‘Natural Look’ toplaag heeft het houtdessin een realistische en sfeervolle uitstraling. Het vinyl is daarnaast bestand tegen o.a. hakken en meubelpoten en is qua loopgeluid (18 dB) en -comfort aangenaam zacht en stil.

Recent kreeg de recyclebare vinylvloer Dynamic Wood uit de Dynamic-serie een update qua kleur en dessin om te voldoen aan de laatste trends in hout. De volledige collectie is verdeeld in drie stalensets met achttien decors (foto 3) in vier houtmotieven en in drie plankformaten: 150 cm lang en 20, 18,2 en 16,6 cm breed. De antislip (R10) vloerbedekking is geschikt voor intensief woongebruik, normaal tot zwaar werkgebruik en licht industrieel gebruik en hoeft tot 40m2 niet verlijmd te worden.

De adviesverkoopprijs is € 94,00 per strekkende meter op 400 cm breed (€ 23,50 per m²).



Links

www.interfloor.nl
www.interfloor.nl/category/nieuws/

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, kantoor, showroom, winkel, vloer, bedekking, vloerbedekking, stoffering, stofferen, tapijt, stroken, vinyl, pvc, lvt, plank, strook, stroken, beton, kamerbreed, bouclé, frise, frisé, shaggy, sdn, solution dyed nylon, polyamide, garen, wol, Interfloor, grossier, groothandel, leverancier, #interfloor, @interfloor, #dynamic, #dynamicwood, #blacktex, #blacktexbacking

Gerelateerd nieuws
 
Tapijtaanbod Heimtextil grootser
lees verder
Platform vloer & interieurafwerking
Van 19-22 januari 2026 Domotex Hannover: de vakbeurs voor vloerbedekking én interieurafwerking presenteert zich met een vernieuwd concept, een bredere focus én nieuwe beursthema's. Van vloeren tot wanden, plafonds en buitenruimtes.
lees verder
Beaulieu verkoopt stofferingsactiviteiten
Beaulieu International Group verkoopt Tessutica aan GH Private Equity, omdat het niet meer past in de strategie van de groep.
lees verder
interieurinspiratie voor cadeau
[Sponsored artikel] - Wanneer iemand jarig is, begint de zoektocht naar iets dat opvalt zonder te overdonderen. Veel mensen denken al snel aan parfum of een cadeaukaart, hoewel dat vaak in een la eindigt.
lees verder
Nieuwe designervaring
AI, materiaalinnovaties en duurzaam design: Patricia Urquiola's ‘Among-all’ op de international interieurtextielbeurs Heimtextil 2026 in Frankfurt aankomende januari.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden