Interfloor nu-op-en-na Incoda

Dinsdag 12 september 2017

Interfloor zal ook dit jaar weer deelnemen aan de vakbeurs in Gorinchem van 17-19 september, nu onder de naam Interieur Collectie Dagen (ICD of Incoda). De leverancier van tapijt, vinyl- en projectvloeren presenteert tenminste tien noviteiten.
Interfloor nu-op-en-na Incoda
Interfloor nu-op-en-na Incoda

In de aanloop naar de beurs werden al de kwaliteiten Dynamic Chips, Cordiale Project-SDN, Pacific Project-SDN en Milano (foto 2) gepresenteerd en uiteraard worden deze op de stand getoond.

Ook zullen daar opnieuw diverse Project-SDN tapijten te bewonderen zijn: Robusta en de vernieuwde collectie Planet. Maar ook het kamerbreed Project-SDN tapijt Graphic. Deze collectie is gemaakt op de nieuwste generatie tapijt tuftmachines met Myriad-technologie: elke naald op de tuftmachine wordt afzonderlijk bestuurd waardoor dessins verkregen kunnen worden door poolhoogteverschillen in tienden van millimeters. Het tapijt gaat hierdoor leven doordat vanuit elke hoek het dessin een andere uitwerking krijgt.

Een andere primeur is de trendy Myscrete (foto 1) als vervolg op de bestaande Mystique. Bij de stoere en ruw ogende Myscrete vraag je je af: 'Is het beton of tapijt?'

Op het gebied van kamerbreed PVC is er eveneens nieuws: Dynamic Wood-XXL. Tot voor kort was het technisch niet mogelijk een kamerbrede collectie te maken met een dergelijk groot rapport en planklengte.

Direct na de beurs Incoda zullen de dealers in fasen de beursnoviteiten ontvangen.

 



Links

www.interfloor.nl
www.interfloor.nl/nieuws/
https://booking.evenementenhal.nl/nl/interieur-collectie-dagen-2017/gorinchem

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, kantoor, showroom, winkel, vloer, bedekking, vloerbedekking, stoffering, stofferen, tapijt, stroken, vinyl, pvc, lvt, plank, strook, stroken, beton, bleekbestendig, bleekmiddel, solution dyed, kamerbreed, bouclé, frise, frisé, shaggy, polyamide, garen, wol, Interfloor, grossier, groothandel, leverancier, #interfloor, @interfloor, #ICD, #Incoda, interieur collectie dagen, SDN

Gerelateerd nieuws
Carlo van Groter in Wonen
Een interessant gesprek met Carlo Heinemans, manager woninginrichting van de complete interieurzaak ('woonzinnig compleet') Groter in Wonen in Gronsveld.
lees verder
Stijlvolle schoonlooptegels Bodiax
Nieuw bij Heditex: de Bodiax Bern schoonlooptegel in het formaat van 50x50 cm – flexibel, stijlvol en projectproof.
lees verder
Domotex Middle East afgelopen
De editie van de vloerenbeurs Domotex Middle East is onlangs succesvol afgesloten in Dubai, zo meldt de beursoriganisatie.
lees verder
Groei aanbod op FFD
Flanders Flooring Days (FFD) groeit stevig en meldt een nieuws recordaantal deelnemers die in juni rondom Kortrijk te zien zijn.
lees verder
Nieuwe agent CS
CS Rugs (Carpet Sign) uit Asten heeft een nieuwe agent aangesteld voor de projectenmarkt Nederland.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden