Interface neemt Nora over

Dinsdag 19 juni 2018

Nora Systems heeft afgelopen week aangekondigd dat Interface een overeenkomst heeft gesloten met ICG (Intermediate Capital Group) en het management om Nora te kopen.
Interface neemt Nora over

De Amerikaanse tapijttegelfabrikant Interface, dat begin vorig haar haar assortiment heeft uitgebreid met lvt, heeft haar hoofdzetel in Atlanta, Georgia (VS). Het Europese hoofdkantoor is gevestigd in Scherpenzeel.

Net als het Duitse Nora, met Belgische vestiging in Hoeilaart en Nederlandse in Kaatsheuvel, richt Interface zich op de projectmarkt. Nora doet dit reeds meer dan 60 jaar met rubber vloeren. Eind vorig jaar werd nog de vijftigste verjaarsdag van de bekende Norament noppenrubbervloer gevierd (foto Nora Systems: Norament op vliegveld Frankfurt).

De overname zal naar verwachting in het derde kwartaal van 2018 worden afgerond, onder voorbehoud van onder meer wettelijke goedkeuringen. Nora Systems is een niet-beursgenoteerd bedrijf dat nu eigendom is van beleggingsmaatschappij Intermediate Capital Group (ICG) en het managementteam.

Christa Hoffmann, managing director en cfo bij Nora Systems, stelt dat de bedrijven eenzelfde cultuur en strategie hebben. Samen met Interface zijn ze in staat om een ​​nog breder scala aan producten en diensten aan klanten aan te bieden. Andreas Mueller, managing director en ceo, ziet door de overname kansen in verschillende marktsegmenten en in geografische regio's, waar Nora momenteel niet actief is.

 



Links

www.interface.com
www.interfaceinc.com
www.nora.com/nl
www.nora.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, project, kantoor, hospitality, horeca, gezondheidszorg, ziekenhuis, verzorging, vloer, vloerbedekking, tegel, strook, stroken, PVC, lvt, vloeren, samenwerking, overname, fusie, koop, acquisitie, merger, merge, #interface, #nora, #norasystems, #icg

Gerelateerd nieuws
Verkoop Belgische winkels Leenbakker
Woonwarenhuis Leenbakker (Home Fashion Group) leidt verlies in België en zet nu alle winkels te koop.
lees verder
Brinker organiseert Trendevent
Zes interieurmerken slaan dit najaar de handen ineen met Together On Trend in Bemmel. Het gezamenlijke event moet retailers en interieurprofessionals in oktober een compact en inspirerend overzicht geven van actuele collecties, trends en combinaties.
lees verder
Vertrek Desmet bij Unilin
Unilin bevestigt het nieuws dat Ruben Desmet, general manager laminate flooring, vertrekt bij het bedrijf.
lees verder
De Woonindustrie staat als een huis
Tijdens de Najaarsvakdagen op 7,8,9 en 15 & 16 september 2025 presenteert De Woonindustrie vlakbij Utrecht een krachtig aanbod van gevestigde merken én nieuwe spelers.
lees verder
Innovatieve visgraatvloer
Vloerenproducent Bjelin introduceert de innovatieve visgraatvloer Woodura. Distributeurs zijn Kerkhofs Parket en Gebrs. Willard
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden