Insqin-technologie voor textiel

Maandag 13 mei 2019

Op Techtextil toont Covestro de nieuwe Insqin®-technologie. Een veelzijdige textielcoating op waterbasis, zonder oplosmiddelen.
Insqin-technologie voor textiel
Insqin-technologie voor textiel Insqin-technologie voor textiel

Covestro (tot 2015 Bayer Material Science) is de producent van Insqin, een polyurethane textielcoating op waterbasis die geschikt is voor veel verschillende toepassingen.

 

Om de industrie op ideeën te brengen ontwikkelt Covestro verschillende toepassingmogelijkheden. Zo is het Insqin geschikt om stof waterbestendig te maken, terwijl het textiel nog steeds luchtdoorlatend is. Daardoor is de coating dus zeer geschikt voor sportkleding (foto 2). Ook kan Insqin gebruikt worden om kunstleer mee te bewerken, bijvoorbeeld om een waterbestendig hondenbed van te maken (foto 3).

 

Op vakbeurs Techtextil (van 14 - 17 mei in Frankfurt) toont Covestro echter ook een koelkast, beschermd met  Insqin. Hiermee belooft de firma een ongewone eye chatcher die moet tonen dat het materiaal niet alleen functioneel, maar ook decoratief is. Een koelkast hoeft niet meer wit of grijs te zijn. Doordat textiel dankzij Insqin waterdicht, robuust en duurzaam is, is het voor nog veel meer toepassingen (foto 1) geschikt.



Links

www.covestro.com
www.techtextil.messefrankfurt.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, stof, bekleding, textiel, meubelstof, gordijn, wandbekleding, Techtextil, textielbeurs, Frankfurt, beurs, show, event, trend, technologie, duurzaamheid, #covestro, #Insqin, #techtextil

Gerelateerd nieuws
Generatiewisseling
Bij het Italiaanse weefbedrijf Rubelli heeft de nieuwe generatie de leiding overgenomen van het bedrijf.
lees verder
CAO akkoord MITT
Vakbond FNV heeft met MITT een akkoord bereikt over een CAO voor mode-, interieur-, tapijt- en textielindustrie: ‘Iedereen gaat erop vooruit’
lees verder
Speelse Interieurprofessionaldag
Op maandag 17 november vindt in Nieuwegein opnieuw de Interieurprofessionaldag plaats. Deze editie staat in het teken van spel, experiment en creativiteit. Onder het motto Let’s Play wordt het programma speelser en verrassender dan voorgaande jaren.
lees verder
Opening Tica projects Venlo
Een nieuwe inkooplocatie van Tica op de plek van de voormalige bloemenveiling in Venlo moet interieur, hospitality en beleving van volgend jaar gaan samen brengen.
lees verder
Programma Idd Cologne
Van 26 tot en met 29 oktober presenteren ongeveer honderd merken hun collecties en producten tijdens Idd Cologne. Deze inspiratie is verspreid over vijftien locaties in de stad. Daarnaast is er een aanvullend programma voor interieurprofessionals.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden