Inspiratie en lezing in ETC

Dinsdag 28 juli 2020

Wat zijn dé kleuren van het jaar 2020? Welke ontwikkelingen zijn er gaande op het gebied van interieur en exterieur? Tijdens de ETC Design Experience van 20–22 september is het antwoord te vinden in Culemborg.
Inspiratie en lezing in ETC

Natuurlijk is het mogelijk om in het ETC Design Center Europe tijdens de Design Experience kennis te maken met de nieuwste collecties. Het is echter ook mogelijk om interessante lezingen bij te wonen en andere interieur professionals te ontmoeten in het ETC Design Café.

 

Evelien Reich (zie foto), hoofdredacteur van Elle Decoration, geeft tijdens de ETC Design Experience een Table Talk over de belangrijkste interieurtrends van nu. De Table Talk vindt twee keer per dag plaats; om 11:00 uur en 14:00 uur in de ETC Design Lounge op de eerste etage. Via deze link is informatie te vinden over het bijwonen van een Table Talk, er zijn maar een beperkt aantal plaatsen beschikbaar.

 

Los van de lezing heeft het ETC een strikt toegangsbeleid voor zowel geregistreerde professionals als bezoekers die voor de eerste keer een bezoek komen brengen. De geregistreerd professional heeft naast een ETC-toegangspas ook een ticket nodig om de ETC Design Experience te bezoeken. Nieuwe bezoekers volgen deze link om zich te registeren via het invullen van een formulier.



Links

www.etcdesigncenter.nl
www.etcdesigncenter.nl/etc-design-experience/

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, meubel, slaap, slapen, nacht,decoratie, accessoires, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, schommelstoel, stoel, fauteuil, bank, tradedays, corona, virus, covid19, #etcdesigncenter, #etcexpo, #ETCDesignExperience

Gerelateerd nieuws
 
Burik & Burik agent voor Knoll
lees verder
Vrouwen in het parket
Vrouwen in het parket, een initiatief van PPC, komen regelmatig bij elkaar. Deze week was er weer een bijeenkomst.
lees verder
Stijging huizenprijzen
De Huizenprijsstijging in Nederland zwakt in 2026 naar verwachting verder af, maar zal in 2025 nog wel blijven stijgen volgens de ING.
lees verder
 
Gift of the Year Award Trendz
lees verder
Volledige overname Lano
Belgotex heeft het resterende belang van tapijtfabrikant Lano overgenomen en bezit nu 100% van het bedrijf.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden